Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Про спортивно-масову роботу і не тільки
Про спортивно-масову роботу і не тільки
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 12:57      Ромни, Сумська область
Відбулася двадцять сьома сесія районної ради п’ятого скликання, яку провів голова районної ради О.В. Біловол. З першого питання “Про хід виконання районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки та програми будівництва, реконструкції, ремонту і оснащення спортивних споруд району на період до 2011 року” доповів начальник відділу з питань молоді та спорту РДА С.П. Корнух.  

 

Як відзначив виступаючий, для занять фізкультурно-оздоровчою роботою в селах району діє 18 паспортизованих футбольних полів, 2 спортивних майданчики, спортивний зал. Масову роботу проводить 41 вчитель фізичної культури, з них 6 трудиться  за сумісництвом та інструкторами, є також 4 штатних тренери.

 

 Функціонує два спеціалізовані заклади. Це фізкультурно-спортивний клуб “Олімп” та міжгосподарська дитячо-юнацька спортивна школа імені Петра Калнишевського з відділеннями у Пустовійтівці, Перекопівці, Роменському коледжі СНАУ.Загальний обсяг фінансування галузі на 2009 рік становить 327 тис. грн. На території району щороку проводиться в середньому 30 спортивно-масових заходів. У обласній спартакіаді серед сільської молоді збірна команда району посіла четверте місце.

 

Недостатнє фінансування ставить проблему забезпечення фізкультурно-спортивних об’єктів інвентарем та обладнанням. Не всі сільські голови активно працюють над вирішенням програми.

 

Депутату райради М.М. Яременку болить те, що сьогодні фізична культура не має масовості.

 

 – Спорт – це сила, мужність, самовдосконалення, взаємовиручка, – наголосив він. – Важливо такі риси характеру виховувати у дітей. Слід пожвавити роботу в селах, щоб “відірвати” молодь від забігайлівок, комп’ютерів, телевізорів. У нашому селі Погожа Криниця ще недавно була футбольна команда, люди всім селом йшли вболівати за неї. Сьогодні вона “розпалася”. Тому що в школі робота з розвитку фізичної культури не на належному рівні.

 

 Ріпчанський сільський голова Н.І. Башта в своєму виступі звернула увагу на те, що багато залежить від того, хто впроваджує фізичну культуру на селі. У Ріпках, Мокі­ївці молоді мало, бо закрили школи. Але знайшовся ентузіаст Олександр Кандиба. Він створив футбольну команду, яка сьогодні виборює призові місця. Отаким, як мовиться, і карти в руки.

 

Перший заступник голови РДА В.О. Білоха інформував присутніх з питання “Про районну програму створення і використання районного матеріального ресурсу із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного природного характеру та їх наслідків на 2009-2013 рр.”.

 

 

На території Роменського району розміщено 47 потенційних небезпечних об’єктів. Це підприємства нафтогазовидобувної промисловості, філія “Роменський молочний комбінат” ПП “Рось”, де використовується амі­ак. З року в рік збільшується число природних катаклізмів. Протягом 2004-2008 рр. у районі виникло 547 надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, більшість з них складають пожежі. За вказаний період загинуло 97 осіб.

 

 

Отож розроблена програма спрямована на покращення ситуації у сфері захисту населення і територій при надзвичайних ситуаціях. На придбання матеріальних ресурсів планується витратити 205 тис. грн.

 

 

Начальник відділу культури і туризму РДА Т.М. Кондратенко представила районну програму розвитку культури та мистецтв на 2009-2010 рр. Згідно з нею, зокрема, передбачено провести ремонти в закладах культури сіл Коржі, Сміле, Великі Бубни, Рогинці, Миколаївка, забезпечити сценічними костюмами чоловічі ансамблі сіл Рогинці та Пусто­війтівка, у Великих Бубнах створити музей села, провести Всеукраїнське козацьке свято “Калнишева рада” та обласний фестиваль козацької пісні “Диво­грай”. Продовжуватимуться роботи зі створення музею архітектури під відкритим небом у с. Пустовійтівка.

 

 

На сесії також розглянуто ряд інших питань. Серед них – “Про створення відділення сімейної медицини базової амбулаторії загальної практики – сімейної медицини”, “Про висновки щодо надання земельних ділянок державної власності”, “Про внесення змін до районного бюджету на 2009 рік” та інші.

 

 

В їх обговоренні виступили депутати М.П. Кульчій, В.К. Башта, М.В. Тригуб, Н.Й. Карпенко.

 

 

Прийнято відповідні рішення.

 Микола ГНАТЕНКО.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

3
3