Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Звіт мера обговорили, але не оцінили
Звіт мера обговорили, але не оцінили
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 12:39      Ромни, Сумська область

Міський голова Павло Помаран 25 березня звітував про виконання Програми економічного та соціального розвитку Ромен за 2008 рік на загальних зборах представників територіальної громади, які вів голова громадської ради Володимир Таран.

 

П.І. Помаран зупинився лише на ключових моментах – докладніша інформація міститься в брошурі міськвиконкому, яку отримав кожен учасник зустрічі. Після доповіді у своїх запитаннях роменці підняли ряд болючих проблем, а також взяли участь в обговоренні звіту.

 

Найбільше мешканців турбують стан житла і доріг, проблеми опалення та енергозбереження, освітлення вулиць, а також крадіжки каналізаційних люків. Відповіді на деякі запитання доречніше було б почути від представників відповідних міністерств, адже всі негаразди, про які йшла мова, – загальнодержавні. Незважаючи на це, Павло Помаран, його заступник з питань міського господарства Ю.А. Литвиненко дали ґрунтовні відповіді, що, ймовірно, не могли задовольнити всіх. Передусім через те, що ремонт будівель і доріг проводиться за державними програмами, що з відомих причин призупинені. Здивувало громаду й те, що мешканцям деяких домівок доводиться платити більше за послуги теплопостачання за лічильниками тепла, ніж з перерахунку на квадратний метр. Юрій Литвиненко пояснив, що значною мірою це залежить від періоду, коли їх встановили – у найхолодніший місяць, інші причини встановлюються. Зажадали від міського голови й пояснень щодо звільнених колишнього заступника міського голови з питань промисловості, транспорту і зв’язку, а також начальника ГУМГ. Як відомо, це пов’язано з кримінальними справами, – підтвердив П.І. Помаран і запевнив, що іншою інформацією не володіє.

 

Представник спеціального аварійно-рятувального загону м. Ромни оприлюднив звернення, в якому висловлювалося обурення діями міської ради, через які припинено будівництво житла для рятувальників.

 

Інваліди-колясочники відзначили величезну роботу з облаштування пандусів, кількість яких хоча й не повністю забезпечує потреби людей з обмеженими можливостями, але набагато більша, ніж в інших містах, навіть більших за Ромни.

 

Напевно тому, що П.І. Помаран підбив підсумки зборів і  майстерно розставив всі крапки над “і”, представники громади не встигли голосуванням оцінити його роботу, а, мабуть, вповні втамувавши інформаційну спрагу, спокійно залишили залу. Однак, враховуючи виступи під час обговорення, збори схвально відгукнулися про команду П.І. Помарана, особливо щодо підтримки галузі освіти.

 

Тези звіту міського голови будуть опубліковані в одному з наступних номерів газети.

 

Денис МЯГКОВИЧ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода