Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Борги наші
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 12:32      Ромни, Сумська область
На 17 березня залишається невиплаченою зарплата в ДБУ-29 (директор В.П. Любченко) – 117,5 тис. грн., на Роменському УВП УТОС ( В.Л. Шапарь) – 8,9 тис. грн.  

 

Законом України „Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення від­повідальності за несвоєчасну виплату або безпідставну невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших встановлених законом виплат” від 19.02.2009 р. № 1027-VІ внесено зміни до деяких законодавчих актів України та посилено відповідальність роботодавців за порушення трудового законодавства.

 

 

Зокрема, у Кодексі України про адміністративні правопорушення передбачено, що порушення встановлених термінів виплати зарплати, виплата її не в пов­ному обсязі, а також інші порушення вимог законодавства про працю тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

У статті 175 Кримінального кодексу України встановлено, що безпідставна невиплата заробіт­ної плати більш як за один мі­сяць, вчинена умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності чи громадянином-суб’єктом підприємницької ді­яль­ності, карається штрафом від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

 

По питанню несвоєчасності виплати заробітної плати мешканці міста можуть зателефонувати на „гарячу” телефонну лінію 5-16-94, що діє при управлінні праці та соціального захисту населення міськвиконкому.

 

 

Юрій СКИБА,
начальник УПСЗН
міськвиконкому.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел