Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини З впевненістю у майбутнє
З впевненістю у майбутнє
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 10:52      Ромни, Сумська область
У житті кожної людини 50-річчя стає першим серйозним рубежем, з висоти якого вона оглядає пройдений шлях, оцінює свої здобутки й досягнення.

 

 

Такі почуття, мабуть, переживає й директор Роменського коледжу СНАУ Олександр Володимирович Кисіль, все життя якого нерозривно пов’язане з рідним містом. Тут він народився, навчався: спершу у ЗОШ № 7, потім – у сільськогосподарському технікумі на відділенні „Механізація сільського господарства”. Вищу освіту здобув у Сумському філіалі Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В. Докучаєва. Потім служба в армії, робота на виробництві, де молодий спеціаліст здобув досвід і практичні навички.

 

3 вересня 1988 року він починає працювати у сільськогосподарському технікумі й за 20 літ проходить усі сходинки професійного зростання: працює вихователем у гуртожитку, заступником директора з АГЧ, заступником з навчально-виробничої роботи. Тож коли постало питання про обрання директора, колектив віддав перевагу своєму працівникові й не помилився.

 

На рахунку енергійного, ініціативного керівника багато добрих справ. Це він керував будівництвом нового навчального корпусу і житлових будинків для співробітників. Одним з перших у коледжі зацікавився перспективами комп’ютеризації навчального процесу і започаткував створення відеофільмів про використання новітніх технологій у навчально-виробничій роботі.

 

Розуміючи, як потрібні сучасному фахівцеві знання нової техніки, він добився участі студентів у проходженні практики на базі навчально-практичного центру Хорольського коледжу. Колишній студент керованого ним закладу Олександр Володимирович добре знає потреби молоді, дбає про її побут і дозвілля, бо розуміє: у роботі з людьми немає дрібниць.

 

У цей нелегкий час непросто керувати освітнім закладом, та якщо є бажання працювати і любов до людей, то й труднощі можна здолати. І ось вже придбана нова техніка, виділені грошові премії жінкам до свята 8-го Березня, надається допомога дітям-сиротам, а попереду – нові плани і нові турботи.

 

З нагоди ювілею студенти, викладачі і співробітники коледжу щиро вітають Олександра Володимировича і зичать йому міцного здоров’я, нових творчих здобутків, рясних урожаїв на життєвій ниві. Хай щедрі роменські зозулі накують йому ще багато літ добра і щастя!

 

Михайло Данилко,
голова профспілкового
комітету коледжу.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

027
027