Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Промінвестбанк працює у звичному режимі
Промінвестбанк працює у звичному режимі
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 10:48      Ромни, Сумська область
Враховуючи звернення мешканців міста і району, щоб з’ясувати нинішній стан справ у Промінвестбанку, ми звернулися до керуючого філією „Відділення Промінвестбанку в м. Ромни Сумської області” Павла Лаврика.

 

– Згідно з постановою Національного банку України у Промінвестбанку було введено тимчасову адміністрацію та запроваджено мораторій на задоволення вимог кредиторів на 6 місяців. Павле Петровичу, які зміни відбулися нині?

 

– Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк (Промінвестбанк) створений у 1992 році і входить до групи найбільших банків України. На сьогодні найбільшими акціонерами банку є державна корпорація „Банк розвитку і зовнішньоекономічної діяльності (Внєшекономбанк) Росії і ТОВ „Сігнус” (дочірня компанія SLAV AG).

 

16 березня 2009 року в Пром­інвестбанку призначено новий склад правління на чолі з головою В.В. Башкіровим. Роботу тимчасової адміністрації у банку припинено, з 18 березня 2009 року відмінено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

 

– Конкретизуйте, як Пром­інвестбанк працює в даний час на ринку фінансових послуг?

 

– Банк стабілізував свою діяльність, забезпечує своєчасне та в повному обсязі проведення платежів як у національній, так й іноземній валюті. Платежі проводяться одним днем як у системі банку, так і на інші банки.

 

Діючі зарплатні карткові проекти та пенсії повністю забезпечені готівкою, зняті обмеження. Для отримання додаткового доходу і надійного збереження коштів населення відкриваються вклади з різноманітними умовами зберігання та виплатою процентів. Вкладники впевнено повертаються з коштами до банку. Продовжується співробітництво з органами соціального захисту населення, центром зайнятості. Виплати по безробіттю та інші соціальні допомоги здійснюються безперебійно через вкладні і „миттєві” карткові рахунки. Продовжено договір з Пенсійним фондом України, що сприяє зростанню кількості клієнтів-пенсіонерів, котрі переходять на обслуговування до нашої філії Пром­інвестбанку.

 

Філія банку приймає різноманітні платежі за комунальні послуги без додаткового стягнення комісії.

 

– Дякую за інформацію. Бажаю відновити лідируючі позиції філії банку в м. Ромни.

 

– Спасибі. У Промінвестбанку створено всі умови для цього. Докладемо максимум зусиль, мобілізуємо колектив філії на забезпечення високих результатів на ринку банківських послуг та якісного обслуговування населення міста і району.

 

Спілкувався
Андрій ЯКОВЛЄВ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка