Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Постраждав Варчук
Постраждав Варчук
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 10:45      Ромни, Сумська область
Микола Ізотович Варчук – Герой Радянського Союзу, який поклав голову в пеклі Великої Вітчизняної війни за сьогоднішні мирні дні, за процвітання України. Щодня проходжу повз його портрет Алеєю Героїв, створеною за ініціативи Миколи Лаврика, колишнього міського голови, почесного громадянина Ромен. За це йому вдяч­ність ветеранів та їх шанувальників сучасників.

 

Та ось приїхав на гостини онук. Ідемо містом. Алея Героїв. Другий, за рухом пішохода, – портрет Миколи Ізотовича Варчука. Непогане фото, обрамлене рамкою, закрите склом. І що ж? Очам своїм не повірив. Гукаю внука, офіцера ВМФ:

 

 – Сашко, – кажу, – невже то правда?

 

 – Правда, дідуню, правда, – відповідає.

 

 Якийсь недолюдок, певне, випробовував силу удару, і чи то кулаком, чи якимось іншим тупим предметом розбив скло. Пошкодив рамку і фото.

 

У мене мимоволі защеміло серце і промайнула думка: якби того недоумка, що скоїв це, та вкинути у смолоскип боїв на Курській дузі, де у 1943 році загинув смертю хоробрих Варчук, я б нічого іншого й не хотів.

 

Пройшов час, я й забув про той прикрий факт. Аж ось дзвінок із Севастополя. Сашко  телефонує і цікавиться, чи полагодили фото на Алеї Героїв, чи порушили кримінальну справу, чи знайшли злочинця?

 

 – Ні, – кажу, – як було, так і є…

 

Микола СВЕРЕДЮК,
інвалід війни.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

57
57