Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Хочеться рибки
Вісті Роменщини
Понеділок, 30 березня 2009, 10:35      Ромни, Сумська область
Через кілька днів постукає у вікно сміхотун-квітень. Перше його число з давніх-давен є Днем сміху. Така природа людини, як сьогодні кажуть: “Розслаблятися”. А сміх – це здоров’я. Фахівці стверджують, що три хвилини сміху замінюють 15 хвилин фізкультури.

 

Та сміх-сміхом, а діло-ділом. Скресла крига. Річки позбавилися льодового панцира і несуть свої води, збагачені першими струмками з полів та пагорбів весняною вологою. А в цю пору, як і все живе, розвивається, плодиться риба. Триває нерест. Отже, з метою збереження срібного товару в ставках та річках наказом головного державного управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Сумській області № 16 від 10 березня 2009 року заборонено любительське рибальство на період нересту риби і розмноження інших водних ресурсів у всіх річках та  їх  кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними водами) з 1 квітня до 20 травня, а у всіх водосховищах – з 1 квітня до 10 червня. У придаткових водоймах (непроточних за найнижчого рівня води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) – з 1 квітня до 30 травня.

 

Заборонено будь-який лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої і другої линок з 1 квітня по 20 травня та з 1 вересня по 10 жовтня.

 

Все це знають любителі риболовлі, оскільки щороку  аналогічна інформація публікується у засобах масової інформації, але…

 

Цими днями затримані в ра­йоні залізничного мосту через Су­лу (зелений міст) громадяни К., П., З., С., які намагалися виловити рибу забороненими для цього періоду знаряддями. Вони понесуть покарання згідно з чинним законодавством.

 

Отже, збережемо срібне багатство водойм.

 

Олексій СУХОВ,
Вадим Стеценко,
інспектори “Сумидержрибоохорони”.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм