Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Незабаром толока
Незабаром толока
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 березня 2009, 11:07      Ромни, Сумська область
На апаратній нараді міський голова П.І. Помаран ознайомив керівників владних підрозділів з розпорядженням голови ОДА про проведення міської толоки. У роботах з благоустрою повинні взяти участь всі підприємства, установи, органі­зації незалежно від форм власності.

 

Павло Помаран також оприлюднив відповідь Кабінету Міністрів України міськвиконкому щодо підвищення вартості газу для бюджетних організацій “заднім числом”: питання вивчатиметься до 1 квітня.

 

Заступник міського голови Ю.А. Литвиненко, зокрема, повідомив про дослідження причин виникнення напруги в мережі газопроводу на вул. Щучки, Паризької Комуни. Конкретного джерела струму не виявлено, натомість усунено деякі порушення правил експлуатації електромереж. Внаслідок напруга зникла, скарг не виникало. Однак міський голова доручив створити робочу групу з перевірки всіх мереж, зокрема кабельного телебачення, які можуть призвести до подіб­ного.

 

Міський голова також підняв питання проїзду міським транспортом та виплати заробітної плати бюджетникам. Він доручив дослідити проблему “годин пік”, адже перевізники зобов’язані випускати в таких випадках на маршрути резервні автобуси, але чомусь цього не роблять. Тер­міни виплати зарплати працівникам бюджетної сфери, можливо, зміняться через затримку надхо­джень дотації з державного бю­джету.             

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

51
51