Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Почалося з відзнак
Почалося з відзнак
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 березня 2009, 10:25      Ромни, Сумська область
Чергова апаратна нарада  у міськвиконкомі розпочалася з нагородження переможців конкурсу Пенсійного фонду України “Почесний страхувальник 2008 року”. Міський голова П.І. Помаран і начальник управління ПФУ  в м. Ромни А.Г. Біленко вручили дипломи представникам локомотивного депо Ромни (кер. В.І. Левенець), ПОСС “Роменський ринок” (М.І. Муха), ТОВ “РемТехМаш” (В.М. Лучанінов), а також підприємцю С.В. Липусі.

 

Начальник ГУМГ М.Г. Кочерга звітував про стан мостів через річки Сула і Роменка, утримання кладовищ, а також організацію конкурсу озеленення та благоустрою “Парад квітів”.

 

За інформацією, триває паспортизація мостів, яка підтвердить їх потенційну небезпеку й необхідність реконструкції. Щодо кладовищ, то залишається проблема узаконення місць поховання поблизу Лучок. Її загострюють невизначеність меж міста та інші земельні питання. “Парад квітів” готують ГУМГ спільно з відділом освіти міськвиконкому, на відповідні заходи передбачено 20 тис. грн.

 

Поза порядком денним начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій В.І. Кишун поінформував, що на трубі газопроводу на вул. Щучки виявили напругу від 9 до 16 вольт. Вживаються заходи з визначення причини та ліквідації небезпеки. За попередніми версіями, причиною може бути недотримання правил експлуатації електричних мереж мешканцями приватного сектора або прокладення кабельного телебачення.

 

П.І. Помаран також порушив питання транспортного перевезення та боргів теплопостачальних організацій за використаний газ. Незважаючи на підвищення плати за проїзд, покращень щодо обслуговування пасажирів не сталося, – наголосив він. Директор КП “Ромнитранссервіс” А.В. Котляров повідомив, що за цей час сталося 22 зриви рейсів. Одна з причин – для завершення рейсів інколи не вистачає пального. Керівник комунального підприємства запевнив, що недоліки ви­правляються.

 

Споживання “голубого палива” під постійним контролем влади і відповідних комунальних підприємств. Впроваджуються схеми погашення заборгованості. Зокрема, КП “Ромникомунтепло” з 1 квітня вводить “економрежим”.

 

Юрій ПРОКОПЕНКО.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

071
071