Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини План оновлення країни. Чи чергова мильна булька?
План оновлення країни. Чи чергова мильна булька?
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 березня 2009, 10:09      Ромни, Сумська область
Прочитавши в газеті “Вісті Роменщини” від 18.02.2009 р. “мудре” одкровення ще одного лідера, ще однієї політичної структури Єдиний Центр І. Кріля “Ми повинні зупинити сповзання України в прірву" (а коли ж почалося це сповзання і хто його започаткував?), прийшов до однозначного висновку: історія нас, українців, нічому не навчила і не навчить (на жаль, не тільки українців).

 

Був у нашій вітчизняній історії період у XVII ст. (1663-1687 рр.), який дістав назву Руїна. Час розпаду української державності і загального занепаду. Україна була поділена по Дніпру на Правобережну і Лівобережну. Політика її характеризувалася намаганням різних лідерів підтримувати приязні стосунки або з Росією, або з Польщею, або з Османською імперією, які втручалися у внутрішні справи держави. Українські лідери цього періоду не були підготовлені як державо­творці інтелектуально й морально, були людьми вузьких поглядів, тому не мали підтримки народних мас. Якби представники Єдиного Центру враховували уроки історії, то, серйозно аналізуючи обстановку, вони б не могли не помітити, що, вже починаючи з 1991 року, для України настав період другої руїни (хай мені пробачать ті люди, котрі кричать про сьогоднішню нашу “незалежну” державу). І Кріль, і його політична структура не бачать (або не хочуть бачити) причин сьогод­нішньої економічної та політичної криз і продовжують штовхати Україну в безодню. Вони не хочуть визнати, що є тими лідерами, які не могли і не можуть сьогодні здобути широкої народної підтримки своїй політиці. Бо ця політика виражається не реальними кроками назустріч людям чи наданням бандитам місць у тюрмах, а, як писав поет, єдиним прагненням: “Дери та дай, та просто в рай, хоч і сім’ю всю забери”. Так от що нам пропонує новоспечений лідер? Він пропонує план збереження діючої деструктивної влади. А для цього Єдиний Центр розробив план досягнення полі­тичної стабільності. Фактично це план-графік, у якому, починаючи з 2009 р., помісячно розписано підготовку проведення на основі партійних списків позачергових і чергових виборів депутатів усіх рівнів, Президента, відставки уряду. Уявляю, якої політичної “стабільності” ми досягнемо, провівши каскад виборів.

 

Але найголовніше, на думку Єдиного Центру, треба провести ще й референдум і внести зміни до діючої Конституції. Зверніть увагу, народ на референдумі повинен дати добро на внесення змін до Конституції, а ще примусити нашого гаранта забезпечити її дотримання в першу чергу у “верхах”. Що ж хочуть змінити у Конституції поборники демократії, справедливості і прозорості? Справа в тому, що Основний Закон говорить: держава повинна забезпечити своїм громадянам безкоштовну освіту, охорону здоров’я, гідні умови життя, а насправді у нас такі права гарантовані тільки слугам народу та записані у вигляді обіцянок у програмах численних партій, які вони, мов локшину, вішають на вуха своїм виборцям під час виборчих кампаній.

 

У чинній Конституції говориться про те, що земля, її надра, ліси є загальнонаціональним багатством і є загальнонародною власністю, а насправді газові і наф­тові свердловини, вугільні копальні та інші багатства надр уже розтягнуті по кишенях. Вже зараз окремі слуги народу перетворилися у земельних магнатів, які привласнили (чи то пак взяли в оренду на 40-50 років) десятки, сотні тисяч гектарів українських чорноземів, прихоплюють ліси, водоймища, що є власністю всього народу.

 

Отже, на їх думку, потрібно змінити Конституцію, щоб “узаконити” цей грабіж, бо не дай Бог отой народ, заради якого його слуги живуть і дихають, прозріє (а він уже давно прозрів) і примусить повернути все державі, тобто у власність всього народу. Тоді знайдуться кошти і на освіту, і на охорону здоров’я, і на армію, і на розтрощене вщент сільське господарство, і на культуру.

 

Може, пан І. Кріль сказав що-небудь про те, як вивести село із кризи, як ліквідувати безробіття, який обрати шлях, щоб Україна дійсно стала демократичною, правовою державою, щоб вона, нарешті, навчилася нормально жити із сусідами і щоб державна влада діяла як влада для людей незахищених, а не для тих, хто оточив себе охоронцями? Щось я цього не побачив у антикризовій ініціативі цього пана і його Центру.

 

А тепер давайте оцінимо ступінь цинізму політиків Єдиного Центру, що підсунули народові, який задихається в обіймах кризи, чергову липу з надією об’єднати цих нещасних людей навколо свого-таки, рідного Єдиного Центру, навколо “слуг народу”, які без кінця роблять дивні кроки йому назустріч.

 

Віктор КОВАЛЬОВ,
учитель-пенсіонер.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел