Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Звітували про зроблене
Звітували про зроблене
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 березня 2009, 09:54      Ромни, Сумська область
Нещодавно у міському центрі культури і дозвілля перший за­ступник голови облдержадміні­страції Володимир Сапсай, очільник райдержадміністрації Петро Кривогуз, міський голова Павло Помаран звітували перед мешканцями Ромен та сіл району про соці­ально-економічну ситуацію в регіоні та кроки, вжиті владою  для її покращення. Не втомлюючи читача численними цифрами (інформація про соціально-економічний стан області, наших міста і району вже з’являлася на сторінках міськрайонки), все ж варто зазначити, що завдяки режиму жорсткої економії бюджетних коштів, впровадженому головою ОДА Миколою Лавриком, зусиллям влади на місцях вдалося зменшити вплив світової фінансової кризи і забезпечити нормальну життєдіяльність на Сумщині. Не були замовчані й проблеми, а також перспективи їх вирішення. Що нинішній рік видасться напруженим і непростим, не приховував ніхто. Але й не відчувалося розгубленості чи бажання опустити руки. Навпаки, звучала впевненість, що за господарського підходу та об’єднання зусиль можливі втрати вдасться звести до мінімуму.

 

Після звітів кожен присутній мав змогу висловити своє бачення стану справ, озвучити найбільш нагальні питання, висловити пропозиції, зауваження, побажання.

 

Серед актуальних проблем: ремонт систем водопостачання та водовідведення, опалення, доріг, одержання належної компенсації за користування надрами, зберігання та збут зерна тощо.

 

Зокрема, Павло Помаран попрохав посприяти продовженню очистки русла Сули та завершенню будівництва станції знезалізнення води. Даний об’єкт необ­хідно ввести в експлуатацію вже в цьому році.

 

Про нагальну потребу спорудження клубу йшлося у виступі Глинського сільського голови Сергія Філоненка. Адже в селі чимало молоді, а проводити різноманітні культмасові заходи практично ніде. Також турбувало його і те, що інвестори практично не вкладають коштів у розвиток інфраструктури сіл (не дбають про майбутнє, а значить, не збираються залишатися надовго?).

 

Малобубнівський сільський голова Людмила Тімонович попрохала допомогти вирішити питання забезпечення гарячим харчуванням учнів місцевої школи. Для цього потрібно добудувати їдальню.

 

Питання отримання належної компенсації від нафтовиків за видобуток корисних копалин на Роменщині підняв депутат районної ради Михайло Білан. Отримання коштів у розмірі хоча б 0,5% рент­ної плати, що направляється в Київ, дозволило б вирішити багато проблемних питань, переконаний він.

 

Про відсутність порозуміння у фракції НСНУ в міській раді й відповідно ефективної роботи на благо громади йшлося у виступі депутата міськради Івана Хоменка.

 

– Громадські слухання довели, що мешканці міста і району небайдужі до проблем області та до того, як ці проблеми вирішуються, – зазначив, підбиваючи підсумки, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Сапсай.

 

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Площа Свободи
Площа Свободи