Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Пільговий проїзд в автобусі
Пільговий проїзд в автобусі
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 березня 2009, 09:38      Ромни, Сумська область
У зв’язку із численними зверненнями мешканців міста в управління праці та соціального захисту на­­селення нагадуємо про умови перевезення піль­гових категорій громадян у міському автомобільному транспорті.

 

Інваліди війни, інваліди І групи та особа, що їх супроводжує, інваліди ІІ групи, діти-інваліди до 18 років, реабілітовані, учасники бойових дій, Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної Праці, повні кавалери орденів Слави, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, ліквідатори аварії на  ЧАЕС І категорії мають право на безкоштовний проїзд без обмеження часу проїзду.

 

Учасники війни, інваліди ІІІ групи, ліквідатори аварії на ЧАЕС ІІ категорії мають право на пільговий проїзд у міському автомобільному транспорті без обмеження часу проїзду.

 

Ветерани праці та пенсіонери за віком мають право на пільговий проїзд у міському автомобільному транспорті. Пільговий проїзд не поширюється на ветеранів праці та пенсіонерів за віком у робочі дні з 7.00 до 9.00 год. та з 16.00 до 18.00 год. Вартість проїзду в „години пік” для зазначених категорій пасажирів згідно з рішенням виконкому № 35 від 18.02.2009 р. складає 1,50 грн.

 

Юрій СКИБА,
начальник УПСЗН
міськвиконкому.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел