Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Подвиг вдови
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 березня 2009, 09:28      Ромни, Сумська область
Пам’ятники відображають історію, яку вершать люди. Й, на перший погляд, другорядні постаті відіграють у ній не менш важливу роль.

 

Поставити пам’ятник вдові – значить віддати данину поваги історичним подіям нашої багатонаціональної, багатостраждальної Батьківщини. Війна зачепила своїм чорним крилом кожну сім’ю, мільйони молодих людей віддали свої життя в ім’я спасіння Вітчизни. А в цей час летіли похоронки. Одинокі матері з грудними дітьми на руках плакали й рвали на собі волосся.

 

Ми, покоління повоєнної пори, не перестаємо дивуватися, звідки у тих молодесеньких, худесеньких дівчат було стільки сміливості, відваги, сили волі й духовної величі, щоб винести на своїх плечах всі тяготи тилу, виростити дітей, доглянути батьків. Біль самотності, пересуди, холодна постіль і теплі спогади...

 

Не завжди і не скрізь відзначають вклад вдів у Перемогу. Вони все і всім прощали, але їхні серця передчасно зупинялися від нашої черствості й холодної байдужості. У Ромнах необхідно поставити пам’ятник подвигу вдови. Його місце – на центральній площі. Хотілося б звернутися до впливових людей Роменщини для під­тримки цього почину.

 

Михайло ОШЕКА,
лікар-стоматолог.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел