Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Про Європу - в бібліотеці
Про Європу - в бібліотеці
Вісті Роменщини
Неділя, 10 квітня 2016, 20:28      Ромни, Сумська область
Наприкінці минулого року Українська бібліотечна асоціація оголосила конкурс для книгозбірень на участь у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус+» (напрям Жан Моне).

Проект передбачає активну роботу закладів із популяризації знань про ЄС та європейський вибір України шляхом надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям місцевих громад районних центрів, невеликих міст і селищ.

Уже стали відомі результати конкурсу. Зі 163 бібліотек з усіх областей нашої держави журі відібрало 83 заклади, в яких створять пункти європейської інформації. Серед переможців - і центральна міська бібліотека для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича.

Проект почне діяти з березня. Запрошуємо мешканців та гостей міста до пункту європейської інформації. Він розміститься в Інтернет-центрі бібліотеки за адресою: м. Ромни, вул. Коржівська, 94.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення