Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Майстри зв’язку
Майстри зв’язку
Вісті Роменщини
Понеділок, 16 листопада 2015, 00:00      Ромни, Сумська область
Завдяки технічному прогресу людство має можливість послуговуватися «всесвітньою павутиною». Але ж ми навіть не задумуємося, що доступ до інтернету нам забезпечує цілий колектив спеціалістів.

Начальник районного центру телекомунікацій № 314 Олександр БУРМАКА з 1997 року працює в структурі ПАТ «Укртелеком». На керівній посаді перебуває більше року. Напередодні професійного свята він розповідає про основні завдання, які стоять перед зв’язківцями:

- Незважаючи на складну економічну ситуацію в державі, бойові дії на сході, інфляцію, підприємство продовжує працювати і розвиватися. Ми нарощуємо базу абонентів інтернет мережі по місту й району, залишаємося лідером серед провайдерів послуги. Також підтримуємо проводове радіо, хоча це стає все складніше через його збитковість і зменшення абонентської бази.

Шість спеціалістів зараз проходить службу в збройних силах України, один робітник демобілізувався після року, проведеного в зоні бойових дій. Насправді, відсутність зв’язківців нам дуже дошкуляє, адже в армію забрали тих, хто має ремонтувати кабелі на території міста і району. Тому нам залишається сподіватися на те, що вони якнайшвидше повернуться додому, - говорить Олександр Іванович.

Під час місцевих виборів саме працівники «Укртелекому» телефонізували виборчі дільниці.

Тетяна ЄЛІНА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop10
konotop10