Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Віншували старожила
Віншували старожила
Вісті Роменщини
Понеділок, 02 листопада 2015, 21:37      Ромни, Сумська область
Віктор Григорович Прийма 27 жовтня відсвяткував 100-річний ювілей. Усе життя чоловік працював на залізниці. Говорить, що це була мрія з дитинства, до того ж такий фах мали і більшість представників його родини. Закінчив сім класів у 34-й залізничній школі (нині - ЗОШ № 11 - ред.), потім - Кременчуцький залізничний технікум. Трудився на різних посадах: від кочегара до машиніста. Під час Другої світової війни завдання Віктора Григоровича як машиніста полягало в перевезенні різноманітних вантажів на фронт і в тил.
Одружився в 1947 році. Має чотирьох дітей, п’ятьох онуків, шістьох правнуків й одного праправнука. Родичі зізнаються, дідусь ніколи не палив та не вживав спиртного, все життя багато працював - на залізниці й у домашньому господарстві. Довгожитель пересувається без палички, щоправда слух і зір уже підводять - доводиться і пресу читати, й телевізор дивитися в окулярах.

Із нагоди вікового ювілею до нього завітали міський голова Сергій Салатун, начальник управління Пенсійного фонду Алла Біленко, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Вікторія Гончаренко. Вони вручили Віктору Григоровичу квіти й цінні подарунки, побажали міцного здоров’я та подякували великій родині Прийм. Між іншим, діти й онуки приїхали з Криму, Калінінграда саме на святкування поважної дати.

Тетяна ЄЛІНА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Депутат
Депутат