Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Крок у доросле життя
Крок у доросле життя
Вісті Роменщини
Четвер, 04 червня 2015, 00:00      Ромни, Сумська область
Уже кілька років поспіль на свято останнього дзвоника природа вносить свої корективи в плани школярів, батьків і педагогів. Цьогоріч через рясний дощ урочистості довелося проводити в приміщенні. Але на піднесений настрій гомінких дітей це аж ніяк не вплинуло.

До Роменської ЗОШ № 11 на святкову лінійку прийшли секретар міської ради Володимир Книга, начальник відділу освіти міськвиконкому Ірина Івницька. Вони привітали всіх випускників, школярів та їхніх наставників зі святом, побажали обрати правильний шлях у житті й не забувати про «альма-матер». Ірина Олексіївна та Володимир Юрійович вручили грамоти найкращим учням і вчителям навчального закладу. Директор школи Вікторія Зеленська теж долучилася до поздоровлень. За її словами, 28 юнаків і дівчат востаннє почують мелодію дзвоника. Серед них і вісім медалістів, які підтвердили свої досягнення під час ЗНО з української мови.

Варвара ОНІЩЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення