Ромны. Romny. Ромни. інфо

Хокей
Вісті Роменщини
Понеділок, 12 січня 2015, 20:54      Ромни, Сумська область
Колись хлопчаки не могли уявити зимового дозвілля без ключки й ковзанів. Тепер і зими не завжди бувають достатньо сніжними, та й уподобання підростаючого покоління стали дещо іншими. Проте ця істина шириться не на всіх.

Наприклад, кілька років поспіль на території меблевого комбінату діє каток для хокеїстів. Тут не просто займаються спортом, а проводять чемпіонати. На відкритті турніру до гравців та уболівальників із вітальними словами звернулися заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Тетірко й секретар міської ради Володимир Книга.

Цього року чотири юнацькі команди визначали найкращу. Гра «Енерджи» - «Сніжні барси» закінчилася з рахунком 7:3. «Орбіта» поступилася «Крупській» з рахунком 2:11. Наступного дня відбулося друге коло змагань. Результати ігор такі: «Сніжні барси» - «Орбіта» 5:1, «Енерджи» - «Крупська» 3:4.

Організатори турніру висловлюють подяку спонсорам Армену Агаханяну та Едуарду Бондаренку.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop23
konotop23

Вхід на Ромни. інфоОголошення