Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Багато роботи і мало їжі
Багато роботи і мало їжі
Вісті Роменщини
Понеділок, 12 січня 2015, 20:52      Ромни, Сумська область
Зараз не дивина, що молоді люди скаржаться на погане самопочуття. Та й хронічні захворювання «омолодилися». Мабуть, дається взнаки стрімкий розвиток хімічної індустрії та незадовільний стан екології. Тому людина, котра відзначає 100-ліття, по праву може вважатися героєм.

Днями Віра Семенівна Михно приймала гостей саме з цієї нагоди. Бабусю з віковим ювілеєм вітали міський голова Сергій Салатун, начальник управління Пенсійного фонду Алла Біленко, начальник УПСЗН міськвиконкому Ярослав Панченко й численні родичі.

Віра Семенівна народилась у 1914 році, пережила всі страхіття, які припали на першу половину ХХ століття. У дворічному віці залишилася сиротою. Коли дівчинці виповнилося 8 - пасла овець. Чоловік служив у кінній армії. Разом із ним народили чотирьох дітей, одна дитина померла немовлям. Ще одного сина поховала два роки тому. Має 5 онуків, 2 правнуків й одного праправнука.

За словами родичів, вона закінчила лише 1 клас у сільській школі, проте мала відмінну пам’ять. Зараз бабуся погано чує, а в решті стану її здоров’я можна позаздрити: має тиск 120/70 і непоганий зір, ще донедавна могла розписуватися без окулярів. Віра Михно проживає з онуком. Він говорить, що бабуся все життя тяжко працювала в колгоспі й мало їла. Вважає, саме це допомогло їй дожити до свого сторіччя.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Відкриття вокзалу
Відкриття вокзалу

Вхід на Ромни. інфоОголошення