Ромны. Romny. Ромни. інфо

Знову за парти
Вісті Роменщини
Середа, 03 вересня 2014, 20:58      Ромни, Сумська область

П’ятдесят років поспіль першовересневої днини збираються на шкільному подвір’ї ЗОШ № 5 спраглі до знань діти, їх мудрі наставники і схвильовані батьки. З нагоди ювілею навчального закладу на урочистості завітали перші першачки – ті, хто в далекому 1964 році почав тут здобувати освіту.

Серед гостей свята був міський голова Сергій Салатун, який привітав усіх із початком нового навчального року. Він вручив грамоту й диплом Марині Олексенко, яка має високі здобутки з легкої атлетики серед осіб із фізичними обмеженнями. Також прийшли почесні колишні учні: нинішній начальник відділу освіти міськвиконкому Ірина Івницька, начальник УПСЗН Ярослав Панченко, директор Роменської Малої академії наук Оксана Андрущенко. Завітали на захід і ветеран війни Іван Савченко, колишні викладачі школи.

Під час урочистої лінійки вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав життя за розбудову нової держави, у небо випустили сині й жовті кульки.

Іванна СОЛОВЕЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009

Вхід на Ромни. інфоОголошення