Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Чим можемо – допоможемо
Чим можемо – допоможемо
Вісті Роменщини
Вівторок, 19 серпня 2014, 13:24      Ромни, Сумська область
Героїчна минувшина Ромен не дає права стояти осторонь, коли на східних теренах України точаться запеклі бої. Всі небайдужі допомагають в міру своїх можливостей. Дійсно, роменці ніколи не вважали, що «моя хата з краю». Саме згуртованість дій часом відіграє ключову роль. Кожен колектив намагається проявити максимум турботи про тих, хто захищає нас із вами. Сьогодні спілкуємося з Пилипом Кравчуком. Головний лікар першої обласної спеціалізованої лікарні розповів про успіхи в питанні сприяння військовим:

– Працівники лікарні збирають кошти для наших солдат. Ми не оголошували конкретну суму, але здають не менше 20 гривень. Особисто я дав тисячу. Заступник головного лікаря з економічних питань Валентина Ліпейко відповідає за цей процес.  Наш колектив усвідомлює, що Україна – єдина, неділима. Зараз вона потребує нашого захисту. Моніторимо питання того, які саме потреби виникають у мобілізованих. Придбали також казначейські зобов’язання «Військові» на суму близько три тисячі гривень.

Тетяна ЄЛІНА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

48
48

Вхід на Ромни. інфоОголошення