Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Вісті Роменщини Нова адреса відділу освіти
Нова адреса відділу освіти
Вісті Роменщини
Четвер, 17 липня 2014, 21:43      Ромни, Сумська область
За ініціативи міського голови Сергія Салатуна відбулася нарада, на якій розглянули питання щодо вивільнення частини приміщення дошкільного навчального закладу № 9 «Фіалка», де розміщувався відділ освіти.

Начальник відділу освіти міськвиконкому Ірина Івницька розповіла, що всі ДНЗ у Ромнах перевантажені. За цим показником ми займаємо непочесне друге місце в області. Зокрема, ДНЗ № 9 розрахований на 159 місць, а на даний момент виховується 221 дитина (на черзі ще 93 дошкільника). Дещо поліпшити ситуацію допоможе рокіровка: розмістити відділ освіти в будівлі міської Малої академії наук для учнівської молоді (вул. Соборна, 41). Натомість вивільниться місце для трьох нових груп, де розмістять 90 малят. Питання про зміну юридичної адреси відділу освіти розглянуть на найближчій сесії міськради.

Варвара ОНІЩЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення