Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Пам’ятники вздовж доріг
Пам’ятники вздовж доріг
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 березня 2009, 10:22      Ромни, Сумська область
Водії-професіонали та автолюбителі чудово знають, якої ваги на дорозі набувають найменші дрібниці. Їх може взагалі не помітити пішохід, проте для шофера та пасажирів інколи вони стають ціною життя. З ростом швидкостей призвести до аварій може навіть занадто яскравий колір будівлі або інший об’єкт, що відвертає увагу водія. Особливо – ритуальні предмети.

 

Парадокс, але пам’ятники, квіти та ін. на узбіччі дороги, де колись загинула людина внаслідок автокатастрофи, цілком можуть стати причиною нової аварії, – переконаний головний інженер філії “Роменський райавтодор” В.П. Зубко.

 

– З цього приводу на спіль­ній нараді Державної служби автомобільних доріг України та Департаменту ДАІ МВС прийнято рішення щодо вжиття дієвих заходів для створення безпечних та комфортних умов дорожнього руху, – повідомив він. – Один із заходів передбачає демонтаж об’єктів, які не є складовими автомобільних доріг, у тому числі й ритуальних. Будь-який з них може стати супутньою або безпосередньою причиною дорожньо-транспортних пригод. У Роменському районі їх близько 40. Просимо мешканців із розу­мін­ням поставитися до впрова­джених заходів.

 

Поважне ставлення українців до пам’яті померлих, що є ви­значною рисою ментальної ознаки нації, призводить до реальної небезпеки на дорозі. На центральних магістралях, наприклад, дорожні працівники не посміли порушити такі об’єкти, хоча захоронень там не може бути, а просто “обгорнули” їх шляховим полотном. Внаслідок пам’ятники, серед яких є досить об’ємні, заважають проїзду, й через це поряд можуть з’явитися нові монументи загиблим.

 

Проблему досліджував Денис МЯГКОВИЧ.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop47
konotop47