Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Лютневий санбюлетень
Лютневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Вівторок, 17 березня 2009, 10:17      Ромни, Сумська область

Працівники райСЕС обстежили 357 об’єктів, 60 осередків інфекційних захворювань. Порушення виявлено на 58 об’єктах. Накладено 50 штрафів на загальну суму 9129 грн., припинено експлуатацію одного об’єкта, тимчасово – 7. Забраковано 47 кілограмів зіпсованих харчових продуктів на загальну суму 1138 грн.

 

Санітарно-гігієнічною лабораторією виконано 1704 дослі­дження в 704 пробах. Виявлено відхилення у 24 пробах повітря робочої зони електрозварювальників у ВАТ “Роменський завод “Тракторозапчастина”; у 36 пробах питної води щодо вмісту залі­за з водопроводів сіл Сміле, Андріївка, Біловод, Пустовійтівка; у двох пробах обідів щодо кало­рійності у Попівщанській та Перекопівській ЗОШ.

 

Бактеріологічною лабораторією проведено 5499 досліджень. Виявлено 22 позитивних: три зразки води з громадських колодязів не відповідають стандарту, у 6 зразках змивів з предметів у ДНЗ № 7 виділено бактерії групи кишкової палички.

 

Зареєстровано два випадки гострих кишкових інфекцій, стіль­ки ж мононуклеозу та корости, по одному – лептоспірозу, туберкульозу й гонореї, 6 – педикульозу, 15 – грипу, 2845 гострих респіраторних вірусних ін­фекцій, 8 укусів тваринами.

 

Микола БОЙКО,
головний лікар
райСЕС.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Жіноча гімназія
Жіноча гімназія