Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Емоційно, але безпідставно
Емоційно, але безпідставно
Вісті Роменщини
Субота, 16 березня 2013, 06:48      Ромни, Сумська область

Смерть близької людини – велике горе і тяжке випробування. Особливо якщо це трапляється раптово. І я щиро співчуваю рідним загиблого в ДТП на Покровській горі, яка трапилася 24 грудня минулого року.

Але, переконаний, це не привід для образливих припущень і версій, які дозволив собі автор допису „Трагедія на Покровській горі” Микола Бандурка, опублікованого у міськрайонці 2 лютого ц. р. Стверджуючи, що „…Остаточну крапку, звісно, поставить суд…”, автор одночасно абсолютно безпідставно звинувачує і мене особисто, і огульно всіх правоохоронців у небезкорисливому перекручуванні фактів, використанні службового становища, фактично натякаючи на корупцію. Аналогічний закид звучить і на адресу працівників засобів масової інформації, що взагалі дивно, враховуючи публікацію його замітки.

Сподіваюся, Микола Бандурка знайде можливість вибачитися на сторінках газети за свої нестрима­ність й написані, мабуть, у запалі, під впливом емоцій судження. В іншому разі залишаю за собою право відстоювати свої професійну честь і людську гідність у залі суду. Також сподіваюся, що журналісти в подальшому більш прискіпливо опрацьовуватимуть подані матеріали, допомагаючи авторам донести свою думку, не ображаючи й не звинувачуючи безпідставно інших.

Євген БУЛАВКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop41
konotop41