Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Демографія, реклама, ліквідація райСЕС
Демографія, реклама, ліквідація райСЕС
Вісті Роменщини
Субота, 09 лютого 2013, 21:39      Ромни, Сумська область

Про демографічну ситуацію в Ромнах йшлося на апаратній нараді, яку провів місь­­кий голова Микола Калашник. Інформував його заступник Володимир Дудко.

Доповідач передусім наголосив на загальнодержавних чинниках демографічної кризи в Україні. Протистояти їй на місцевому рівні можна тіль­ки опосередковано. Так, служба зайнятості сприяє навчанню, перекваліфікації безробітних, їх інтеграції в біз­нес. Режим роботи дошкільних навчальних закладів передбачає 12-годинне перебування дітей, спеціальні та санаторні групи. Торік створено 1041 робоче місце (102% плану). Управління праці та соціального захисту населення постійно контролює дотримання трудового законодавства в установах, на під­при­ємствах і в організаціях. Загальноосвітні заклади впро­­ваджують різноманітні методики пропаганди здорового способу життя. На належному рівні проводяться фізкультурно-оздоровчі заходи.

На жаль, ці та багато ін­ших пунктів, передбачених стратегією демографічного розвитку до 2015 р., навряд чи змінять регресивний тип розвитку населення (коли смерт­ність переважає народжува­ність). Суть проблеми полягає в соціальних чинниках, – прокоментувала обговорюване головний лікар ЦРЛ Валентина Гунькова.

Інше питання порядку денного стосувалося розміщення реклами в місті. Протягом минулого року оформлено 125 дозволів на розміщення рекламних конструк­цій, видано 72 приписи щодо незаконного їх встановлення, – поінформував начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор м. Ромни Юрій Литвиненко. Інвентаризовано 484 таких об’єкти. З 56 виявлених рекламних установок без дозвільних документів оформлено відповідним чином 37. Спірним залишається питання розміщення від­повідної інформації на комерційних об’єктах, а також на тротуарах. Підприємці не вважають це рекламою всупереч Закону України “Про рекламу”, – вважає Юрій Лит­виненко.

З інформацій представників установ, підприємств і організацій найактуальніша стосувалася ліквідації райсанепідемстанції. Замість неї за санітарним благополуччям у регіоні слідкуватимуть Ро­мен­ське міськрайонне управління держсанепідемслужби в Сумській області та Роменський міськрайонний відділ дер­­жавної установи “Сумський обласний лабораторний центр держсанепідемслужби України”. Незважаючи на те, що замість однієї створили дві установи, штатних посад загалом у них значно менше, ніж у колишній райСЕС.

Кадрова оптимізація очікується і в міськвиконкомі, – наголосив, підбиваючи під­сумки наради, Микола Калашник.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

13
13