Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Відверто з владою
Відверто з владою
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 березня 2009, 11:08      Ромни, Сумська область
Cтаршокласники ЗОШ № 7 відвідали незвичайний  урок, який пройшов за “круглим столом” з міським головою П.І. Помараном. Бесіду з Павлом Івановичем, до речі, заслуженим працівником освіти України, присвятили ролі місцевого самоврядування у формуванні громадянського суспільства.

Для дітей стало набагато цікавіше дізнатися про перспективи і, передусім, недоліки діяльності влади з реальних прикладів, наведених мером, а не зі сторінок підручника. Більшість проблемних ситуацій самоврядування вже знайома учням на прикладі діяльності шкільної ради. Щоправда, не заангажованій соціальними протиріччями молоді вирішити їх набагато простіше, адже вони переслідують спільну мету, а не особисті інтереси.

Саме від рівня громадянської відповідальності звичайних мешканців і тих, кому вони делегували свої повноваження – представників-депутатів – залежить добробут країни. На жаль, частіше звинувачують в усіх негараздах недостатній рівень повноважень, наданих владі, або недосконале законодавство однієї з найкращих конституцій світу, забуваючи про особисту відповідальність перед країною та людьми. Приблизно такий висновок можна було зробити під час спілкування юнацтва з міським головою.

– Дехто вважає, що від звичайної людини нічого не залежить, – сказав Павло Помаран. – Це не так. Об’єднавшись у громадську організацію, навіть небагато однодумців можуть вплинути на загальний хід подій. Усе залежить від того, наскільки активно ми використовуємо таку можливість.

Допитливих учасників зу­стрічі також цікавили бюджетні механізми міста, як на них вплинула криза, питання дозвілля та працевлаштування, а також виконання програми оптимізації шкільної мережі, яка має урегулювати фінансування навчальних закладів відповідно до кількості учнів. Міський голова, зокрема, зауважив, що більше негараздів приносить українська політична, а не світова фінансова криза.

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

30
30