Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Спорт
Вісті Роменщини
П'ятниця, 14 грудня 2012, 21:37      Ромни, Сумська область

Першість із волейболу

У першості міста з волейболу взяли участь команди “Лідер”, “РК КНЕУ”, “Нафтозахист”, “Водоснаб”.

Змагання проводилися в два тури. Заключні ігри про­йшли в спортивному залі Роменського коледжу КНЕУ. В запеклій безкомпромісній боротьбі перемогу святкував “Водоснаб”, друге місце посіла команда “Лідер”, третє – “Наф­­тозахист”. Кращим гравцем турніру став Костянтин Деретюк, захисником – Андрій Фоменко, нападником – Юрій Заболотний, розігруючим – Ярослав Якунь.

Під час нагородження переможців і призерів змагань начальник відділу молоді та спорту міськвиконкому Володимир Мельник побажав спорт­сменам міцного здоров’я та висловив щиру подяку учасникам змагань за пропаганду здорового способу життя й розвиток волейболу в місті.

Висловлюємо щиру подяку директору коледжу КНЕУ Н. А. Рудь за надання спортивної бази, головному судді В. О. Романенку – за якісне суддівство змагань.

Теніс

У Роменському коледжі КНЕУ пройшли змагання з настільного тенісу в залік спартакіади міста серед команд вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Перемогу здобули господарі – команда коледжу КНЕУ в складі Романа Маківського, Євгена Язєва, Олександра Ярового, Ліліани Богомоленко, Марини Коваленко, Руслана Величка. Друге місце посіла збірна Роменського ВПУ, тре­тє – Роменського коледжу СНАУ.

Гарного настрою, сил та завзяття спортсменам додавав інтер’єр щойно відремонтованої спортивної зали. Колишній підвал перетворили на сучасне, ошатне, велике приміщення для занять фізичною культурою. Керівник фізичного виховання закладу Валерій Романенко, зокрема, зауважив, що за останні три роки зроблено багато для покращення та зміцнення спортивної бази коледжу. Так, відремонтували спортивні зали, роздягальні, душові й туалетні кімнати. В цьому велика заслуга директора коледжу Н. А. Рудь. Завдяки її клопотанням в освітній установі створили сучасні комфортні умови для занять фі­зич­ною культурою і спортом, за що студенти та викладачі  щиро їй вдячні.

Ірина ГОНЧАРОВА,

головний спеціаліст відділу молоді та спорту міськвиконкому
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм