Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Комунальні тарифи, медична реформа
Комунальні тарифи, медична реформа
Вісті Роменщини
П'ятниця, 14 грудня 2012, 21:30      Ромни, Сумська область
Основні питання тридцять першої сесії місь­кої ради шостого скликання, яку провів секретар міської ради Микола Цецюр, стосувалися реорганізації закладів медицини в рамках реформи галузі. Однак депутати приділили не менше уваги клопотанню про поновлення тарифів на послуги підприємств, що надають житлово-комунальні послуги.

Нагадаємо, що рішення про їх підвищення зупинено через порушення процедури встановлення тарифів. Натомість розмір “квартплати” не викликав зауважень і комунальники звернулися до депутатів міськради з проханням повернутися до наболілого: “Під­приємства на межі”, – прокоментував ситуацію Юрій Наливайко. Але в народних обранців виникло багато запитань із цього приводу. Тож клопотання доручили опрацювати управлінню економічного розвитку міської ради, щоб зробити правильні висновки. Ймовірно, його розглянуть на наступному пленарному засіданні, обговоривши в депутатських комісіях.

Схожим стало рішення й щодо депутатського запиту Дмитра Кірюхіна, в якому йшлося про облаштування водовідведення в будинку на вул. Коржівській, 2. Необ­хідність фінансування робіт врахують під час затвердження бюджету міста на 2013 рік.

Медична реформа торкнулася передусім відділення “швидкої допомоги”. Згідно із Законом України “Про екстрену медичну допомогу” замість нього в Ромнах створять станцію екстреної (швидкої) медичної допомоги, у Липовій Долині та Недригайлові – її підстанції. Служба підпорядковуватиметься обласному центру екстреної меддопомоги. Тому майно від­ділення (крім будівель) з комунальної власності Ромен міська рада передала до спіль­ної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області. Спецавтомобіль та електрокардіографи, що запланували придбати коштом міського бюджету, ймовірно, теж передадуть, але тільки на правах оренди. За необхідності майно повернуть у структури первинного чи вторинного рівнів меддопомоги, – уточнила головний лікар ЦРЛ Валентина Гунькова. Так чи інакше матеріально-технічну базу, що значно зміцніє, використовуватимуть для надання послуг мешканцям міста і району, хоча диспетчерська служба “103” розташовуватиметься в Сумах. Відповідним рішенням депутати також створили центр первинної медико-санітарної допомоги, що діятиме в структурі центральної районної лікарні. Такі підрозділи згодом відкриють і в мікрорайонах міста.

Вже не раз на нарадах різних рівнів обговорювалися перспективи функціонування комбінату комунальних підпри­ємств, що працює зі збитками. Тож на розгляд депутатів міськради внесли питання про збільшення статутного фонду ККП, щоб придбати косарки, бензопилки та інший інвентар. Розглядати його без детального аналізу діяльності установи, бізнес-плану та звіту керівника народні обранці відмовилися, доручивши підготувати відповідні матеріали.

У “різному” депутати за­слухали звіт керівника сектора земельних ресурсів управління економічного розвитку міськради Оксани Палажченко. Підрозділ розпочав роботу лише два місяці тому. Він працює в сфері оренди та приватизації земель із метою збіль­шення надходжень до міського бюджету. Наразі, поінформувала доповідач, планується переглянути відносини з усіма орендарями. Претензійною роботою охоплено тих, хто недобросовісно ставиться до виконання орендних зобов’язань. Крім того, сектор роз­глянув більше 130 звернень громадян, що стосуються компетенції цього органу.

Учасники засідання прийняли необхідні рішення з ряду інших питань місцевого самоврядування.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг