Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Пересувне відділення зв’язку
Пересувне відділення зв’язку
Вісті Роменщини
П'ятниця, 06 березня 2009, 11:02      Ромни, Сумська область

Нещодавно прочитав в одній з українських газет про пересувне відділення зв’язку. Що ж це за новація і з чим пов’язана?
Онисим ГЕРГЕЛЬ,
пенсіонер.

З цим листом ми звернулися до начальника ЦПЗ № 3 в місті Ромни Миколи Грека.

Він пояснив, що пересувні відділення зв’язку вже діють у ряді регіонів України, а продиктоване впровадження нової форми обслуговування і часом, і обставинами, що складаються. Сьогодні, наприклад, практично неможливо підібрати в певній сільраді людину на посаду начальника відділення поштового зв’язку, хоча листоноші є і досить сумлінні. Отже, ці та інші чинники й стали причиною того, що з 1 березня 2009 року згідно з Програмою оптимізації мережі об’єктів поштового зв’язку на період 2009-2013 рр. та приведенням діючої мережі об’єктів поштового зв’язку у відповід­ність до Нормативів розвитку та розміщення в сільській місцевості мережі об’єктів поштового зв’язку, затверджених наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 28.10.2005 р. № 688, вводиться обслуговування населення сіл Довгополів­ка, Левченки, Салогубівка, Королівщина, Посад, Матлахове, Мокіївка пересувним відділенням поштового зв’язку № 2 ЦПЗ № 3 в м. Ромни СД УДППЗ ”Укр­пошта”.

Його завданням є якісне забезпечення послугами поштового зв’язку, непрофільними послугами і товарами народного споживання мешканців даних населених пунктів.

Обслуговування здійснюватиметься спеціально обладнаним автомобілем, який прибуватиме в населені пункти згідно з графі­ком до приміщень, де функціонувало відділення зв’язку. З графіками споживачі зможуть ознайомитися на місцях.

Начальником пересувного відділення зв’язку надаватимуться послуги населенню та обслуговуватися листоноші, закріплені за даними населеними пунктами.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

вул. Толстого
вул. Толстого