Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Приймають тепло
Приймають тепло
Вісті Роменщини
Вівторок, 04 грудня 2012, 23:32      Ромни, Сумська область
У Ромнах на вул. Щучки, 9 стоїть непримітний будиночок, біля дверей вивіска «Роменська міська організація Червоного Хреста». До нього заходять переважно літні люди або ж інваліди. Вони знають, що тут їх вислухають, обов’язково допоможуть, проявлять доброту та милосердя. Колектив орга­нізації нараховує дев’ять працівників. Але тут, як мовиться, беруть не кількістю, а якістю. Приходять ста­рень­­кі, дякують. І цілком заслужено. 

– Сьогодні, коли в кожній сім’ї багато невирішених проблем, наша установа є зручним і надійним пристанищем для стареньких, – говорить голова міської організації Червоного Хрес­та Галина Пальчик. – У нас працює центр медико-сані­тарної допомоги. Щовівторка хворих приймає лі­кар-геріатр Ольга Бруяко, призначає відповідні процедури. А вже проводять їх медичні сестри Наталія Хоменко, Лідія Мельник, Галина Дорошенко. Важливим є те, що вони обслуговують хворих і на дому. Працює пункт прокату медичного інвентаря для інвалідів. Бажаючі мають можливість взяти ходунки, милиці, інвалідні коляски. Створено також банк одягу. Роменці приносять приношені речі та взуття, а ті, хто його по­тре­бує, забирають.

Коли відзначали Між­народний день людей похилого віку, одиноким стареньким та іншим малозабезпеченим верствам населення видали продуктові набори. Така акція стала можливою тому, що на Роменщині не перевелися люди, які найпершим обов’язком вважають допомогти ближньому, проявити благодійність. Це, зокрема, приватні під­при­ємці Володимир Тернов, Олена Вінніченко, Анд­рій Перезва, Ніна Коваль, Юрій Могилко (ТОВ «Оазис-Центр»), Катерина Стеценко (ТОВ «Таланпром»), голова ФГ «Урожай» Михайло Шевченко та інші. Велике спасибі їм за щедрість, доброту.

Микола ГНАТЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

56
56