Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Жовтневий санбюлетень
Жовтневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Понеділок, 26 листопада 2012, 22:28      Ромни, Сумська область
Працівники райСЕС обстежили 121 об’єкт, 45 осередків інфекційних захворювань. Порушень не виявили. 

Санітарно-гігієнічна лабораторія виконала 350 досліджень у 263 пробах. Виявлено відхилення від норми за вмістом заліза в двох пробах води з розвідної мережі Москалівського водопроводу (перевищення в 11 разів). Бактеріологічна лабораторія провела 2928 досліджень. Не відповідала санітарним нормам за мікробіологічними показниками вода зі Смілівського та комунального (вул. Горького в м. Ромни) водопроводів. З профілактичною метою проведено 1075 досліджень на кишкову групу інфекцій та 629 – на крапельну. Позитивних не виявлено.

Зареєстровано 9 випадків гострих кишкових інфекцій, 10 – педикульозу, 7 – хронічного вірусного гепатиту С, 1072 – ГРЗ, 5 – скарлатини, 6 – вітряної віспи, 9 – гельмінтозів, 17 – укусів людей тваринами.

Сира та холодна погода сприяє росту захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. Тому уникайте переохолодження, вживайте в їжу побільше овочів, фруктів і ягід. Не забувайте про вітамінні чаї, часник, цибулю. Тримайте чистими та постійно провітрюйте домівки.

Микола БОЙКО,

головний лікар райСЕС.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop6
konotop6