Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Світ безмежних можливостей
Світ безмежних можливостей
Вісті Роменщини
Понеділок, 26 листопада 2012, 22:24      Ромни, Сумська область
Осінь розщедрилася врожаями для господарів. А для центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів довгоочікуваним подарунком – комп’ютерним класом.  

Затишне приміщення, де встановили п’ять новеньких ЕОМ, зовсім не схоже на кімнату для занять. Домашня невимушена атмосфера, доброзичливість вихователів і вихованців давно стали відмінною рисою роменського ЦРДІ. Малюків і без того обділених долею намагаються звільнити від офіційності в спілкуванні. Багатьом із них не вистачає саме цього. Тепер до їх послуг безмежний віртуальний світ, в якому зовсім неважко можна знайти друзів за інтересами.

– Про такий комплекс ми мрі­яли давно. Бажання здій­сни­лося, коли про нього ді­знав­ся генеральний директор ТОВ “Роменський завод продтоварів” Олександр Саєнко, – розповідає керівник центру Наталія Осауленко. – Небагато наших вихованців мають комп’ютери. Дехто не бачить їх і в школі, адже змушений здобувати освіту вдома. Тепер вони зможуть освоїти сучасну техніку тут. Сподіваємося, вдасть­ся створити робоче місце й для вчителя інформатики, щоб діти змогли вивчати комп’ютерну грамоту. Здобути необхідні навички вкрай важливо й членам нашого молодіжного клубу, адже в мережі Інтернет можна знайти віддалену роботу і виконувати її вдома за комп’ютером.

У день відкриття класу вихованці влаштували невелику виставу для гостей – начальника управління праці та соці­ального захисту населення міськвиконкому Ярослава Панченка та представника ТОВ “Роменський завод продтоварів” Михайла Рудя, який, як завжди, привіз дітям солодощі. Тож зустріч перетворилася на справжнє свято.

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка