Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Спортзал для школи
Спортзал для школи
Вісті Роменщини
Понеділок, 26 листопада 2012, 22:18      Ромни, Сумська область
Міський голова Микола Калашник і депутат міськради Ігор Бартош перерізали символічну стрічку перед входом до нової спортивної зали ЗОШ № 9. 

Наступного року навчальний заклад відзначатиме сторіччя. Протягом усього цього часу, особливо останніх десятиріч, про таке приміщення мріяли учні й педагоги.

– Щойно приступив до обов’язків міського голови, одним із перших до мене звернувся Ігор Григорович із пропозицією обладнати в цій школі кімнату для занять спортом, – розповів на урочистостях із нагоди відкриття зали Микола Калашник. – На жаль, із цим “затягли”, та все ж нині вона нехай і невелика, але є. У мікрорайоні залишаються проблемними дороги, освітлення, та головне – щоб тут виростали майбутні міські голови, губернатори, міністри, які б змогли все виправити на краще. Саме звідси починаються зміни, – наголосив він.

Зовсім недавно не вірилося, що темний напівпідвал можна перетворити на функці­ональну будову. Та це вдалося завдяки плідному зв’язку місцевого самоврядування та меценатів. Зала слугуватиме також актовою – обладнали сцену. А щоб навчальний заклад не відставав від інших – й санвузол.

Депутат обласної ради Олек­сандр Саєнко теж завітав на відкриття. Наголосивши, що до цієї справи як меценат непричетний, він подякував спонсорам: “Дай Бог, щоб таких людей ставало більше”, – ви­словив він думку всіх присутніх. Варто додати, що незадовго до цього завдяки Олександру Івановичу в освітній установі з’явився комп’ютерний клас.

Про роль очільника міста, депутатів у розвитку освіти говорив Ігор Бартош. Представник громади запевнив, що не зупиниться на досягнутому, аби школа достойно зустріла 100-річчя. Подякувала представникам влади взагалі та Миколі Калашнику зокрема за те, що бачать у дітях майбутнє, начальник відділу освіти ви­кон­кому Зінаїда Горбик. Планів ще багато, – запевнила вона.

Також висловили позитивні враження від зробленого підрядник будівельних робіт Микола Черевко, представник батьківського комітету Оксана Ковнєва. Одним із перших поповнив спортінвентар депутат міськради Сергій Салатун, який передав м’ячі директору закладу Діані Залуцькій. Вона подякувала всім, хто допоміг збудувати зал, додавши, що раніше заходити сюди було просто страшно, тепер – дуже приємно. В цьому переконалися і майбутні олімпійці – юні вихованці сек­ції дзюдо ДЮСШ і Федерації вільної боротьби Роменщини, які й “оновили” його показовими виступами.

Цікаве дизайнерське рі­шення візуально розширило межі відносно невеликого, як і сама “земська” школа, приміщення. Та зовсім не від його розміру залежить майбутнє школярів мікрорайону Лозова, а від бажання громади зберегти й примножити традиції освітянського осередку.

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Світковий ріжок
Світковий ріжок