Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Завдяки застосуванню новацій
Завдяки застосуванню новацій
Вісті Роменщини
Четвер, 02 серпня 2012, 21:03      Ромни, Сумська область
На засіданні виконкому, яке провів міський голова Микола Калашник, розглянуто результати виконання програми соці­ально-економічного розвитку та бюджету міста за підсумками першого півріччя 2012 року. 

Заступник міського голови Олександр Яковенко наголосив, що досягнень чимало, про­те протягом другого півріч­чя потрібно зробити ще біль­ше. Співдоповідач начальник фінансового управління виконкому Павло Лаврик зауважив, що успішне наповнення бюджету – результат напрацювань минулого року. Цього вдалося досягти, зокрема, завдяки затвердженню нової нормативної грошової оцінки землі та ставок єдиного податку. Проте власні доходи становлять лише 30% надходжень до казни, а державні дотації та субвенції затримуються.

Свої пропозиції щодо покращення ситуації, насамперед пов’язані з належним оформленням договорів оренди, висловила в. о. першого заступника начальника Роменської ОДПІ Світлана Катерна.

Підбиваючи підсумки роз­гляду питання, очільник міста подякував усім, хто доклав зусиль до наповнення місцевого бюджету. Підкресливши досягнення в галузях освіти, промисловості та інших, він зосередив увагу присутніх на недостат­ньому фінансуванні комунальної сфери й наголосив на необхідності всіляко сприяти розв’язанню проблем міського господарства.

Під час засідання члени виконавчого комітету також погодили тарифи на послуги з утримання будинків. Їх встановлюватимуть побудинково, – прокоментував заступник місь­кого голови Андрій Жарий. Попередньо розмір оплати, необхідний для належного утримання житла, узгодили під час зустрічей з мешканцями багатоквартирних будинків. Люди адекватно сприймають таку необхідність, проте сумні­ваються у результативності цього кроку. Саме тому запровадять суворий контроль за до­триманням будівельних норм під час ремонтів як споруд, так і мереж. Щопівроку комунальники докладно звітуватимуть перед мешканцями кожного будинку про зроблене. “Не під­ведемо”, – запевнив від імені керівників житлово-експлуатаційних організацій міста директор КП “Житло-Експлуатація” Юрій Наливайко.

Серед інших розглянутих питань найважливіші стосувалися реєстрації кооперативу з будівництва водопроводу на вулиці та в провулку Дзержинського, ремонту покрівель житлових будинків, організації сезонної торгівлі овочами та баштанними культурами, обслуговування міні-ринків і торговельних зон. Крім того, легалізовано міські громадські організації “Мотоспорт” і “Федерація вільної боротьби Роменщини”. Розглянуто заходи щодо вдосконалення роботи зі зверненнями громадян.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009