Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Перспективи веселі й не дуже
Перспективи веселі й не дуже
Вісті Роменщини
Вівторок, 03 березня 2009, 10:42      Ромни, Сумська область
Вісті РоменщиниДосить контрастною виявилась  чергова апаратна нарада, яку провів міський голова П.І. Помаран. Відзначали підприємства за кращий стан з охорони праці, а також докоряли за недоліки в інших галузях. Павло Помаран вручив грамоти та заохочувальні подарунки переможцям огляду-конкурсу з охорони праці за підсумками ді­яльності в 2008 році. Перше місце отримав завод будівельних деталей і матеріалів, друге – управлін­ня з експлуатації газового господарства, третє – Центр електро­зв’язку № 4.

Про успіхи міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, роботу якої визнано однією з кращих в області поряд з подібними органі­заціями Сум і Шостки, розповіли заступник міського голови А.В. Окіпна, начальник юридичного відділу  Н.Г. Дужак.

Непідготовленим визнали питання удосконалення системи моніторингу, яке готував енергоменеджер ГУМГ Л.Я. Рубан. Натомість він розкрив деякі концептуальні аспекти розвитку галузі. Так, серед пріоритетів – впрова­дження альтернативних видів палива в бюджетних установах (розроблена відповідна програма на 2009-2015 рр.), зокрема в ЗОШ №№ 7, 10, стоматологічній по­лі­клініці та ін. Доповідач також відзначив, що завдяки встановленим лічильникам тепла вдалося досягти значної економії коштів. У цьому також допоможе коректування строків шкільних канікул, – зауважила начальник відділу освіти З.Г. Горбик.

Одним з критичних залиша­ється стан справ у галузі охорони здоров’я. Заступник головного лікаря ЦРЛ Н.А. Охонченко і за­ступник начальника УПСЗН Н.І. Єфімова розповіли про пільгове забезпечення медикаментами. Відповідна стаття видатків забезпечена коштами лише на 4,6% від потреби. Нестачі коштів на пільгові рецепти не відчують лише деякі категорії. Зважаючи на значне подорожчання медикаментів і невтішні прогнози щодо подальшого фінансування, ситуація може погіршитися. Міський голова за­кликав всіма можливими способами звертатися у найвищі інстанції для вирішення проблеми. Бо, на жаль, компетенції місцевої влади для цього недостатньо.

Повернула до приємніших турбот інформація начальника відділу культури Т.І. Баляби щодо проведення конкурсу на облаштування центральної площі Ромен архітектурним ансамблем. Оптимістичних варіантів безліч: арка закоханих або історії міста, гумористичний фонтан і, як елемент композиції, – скарбнички на благоустрій і допомогу нужденним. Конкурс триває, до участі запрошуються всі бажаючі.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг