Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Глибока вдячність добрим людям
Глибока вдячність добрим людям
Вісті Роменщини
Понеділок, 09 липня 2012, 20:27      Ромни, Сумська область
Закінчився напружений навчальний рік, відпрацювали пришкільні оздоровчі табори, учні пішли на літні канікули. А в працівників Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалася гаряча й відповідальна пора – належна підготовка приміщення і території закладу до нового навчального року. 

Значну роль у цьому відіграють спонсори, які своїми коштами надають змогу створити комфортні умови для навчання і розвитку учнів. Тому зі словами вдячності звертаємося до начальника відділу освіти РДА Л.П. Шкурат і керівника Охтирського НГВУ С.В. Наслєднікова, завдяки фінансовій допомозі якого встановили нові вікна в трьох класах. Дякуємо депутату районної ради В.М. Лєонову за виготовлені стенди для кабінету світової літератури, директорам ПП “Горівське” – Л.І. Скакун, ПСП “Слобожанщина-Агро”  – О.Б. Кириндась за змогу повноцінно харчувати дітей та проводити екскурсійну діяльність у пришкільних оздоровчих таборах.

Добра слава йде не лише  Роменщиною, а й Сумщиною про депутата обласної ради, радника голови облдержадміністрації, голову правління ра­йонного благодійного фонду “Наш край” О.І. Саєнка. Нещодавно на наше прохання він виділив 5000 гривень, щоб придбати лінолеум для ремонту шкільного коридору. Як справжнього чарівного Святого Миколая учні згадують Олександра Івановича, який подарував їм квитки на новорічну виставу в Сумському театрі юного глядача. До щирих слів вдячності приєднуються педагогічний та учнівський колективи навчального закладу.

Іван РАСЬКО,

учитель Миколаївської ЗОШ.

* * *

Щирі слова подяки висловлюю генеральному директору ТОВ «Роменський завод продтоварів» О.І. Саєнку за допомогу в організації поїздки до лікарні в м. Дніпропетровськ.

Спасибі за людяність, увагу. Бажаю здоров’я, добра, успіхів.

Людмила МЕЛЬНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода