Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Готуй сани влітку
Готуй сани влітку
Вісті Роменщини
Понеділок, 09 липня 2012, 20:25      Ромни, Сумська область
Хоча спека завдає своїх клопотів, комунальники вже впритул налаштовуються на зустріч зими. На першому засіданні штабу з підготовки до холодів під головуванням заступника міського голови Андрія Жарого йшлося про стан будівель, техніки, заготівлю посипної суміші, а також розрахунки за спожитий минулого опалювального періоду газ. 

Готовність житлового фонду становить у середньому 25-30%, – прозвітували керівники обслуговуючих підприємств і запевнили, що всі необхідні роботи проводяться за графіком. Питання ж погашення газової заборгованості, зокрема різниці в тарифах, контролю­ється державою, тому, сподіваються теплопостачальники, опалювальний сезон розпочнеться без затримок. Не варто хвилюватися і про посипку доріг: піску вистачить, солі та гранвідсіву теж заготовлять достатньо, – переконують у КП  Роменської місь­кої ради “Шляховик”.

Представники влади також підняли питання відновлення роботи асфальтного заводу та радіоточок, ліквідації занедбаних вуличних туалетів, заміни лампочок на енергозберігаючі, протипожежної безпеки. Спів­робітники райСЕС запропонували більше уваги приділити ремонту водопостачальних і каналізаційних комунікацій, особливо в підвалах багатоповерхівок.

Микола СОТ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим