Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини «Служу Батьківщині!»
«Служу Батьківщині!»
Вісті Роменщини
Вівторок, 03 березня 2009, 10:36      Ромни, Сумська область

Вісті РоменщиниУ День захисника Вітчизни Вічний вогонь прогнав холод від братської могили визволителів, відтанула й паморозь забуття з героїчних сторінок історії Червоної Армії. Свято війська, створеного тоталітарним режимом, яке захистило країну від лютої небезпеки, втратило своє первинне значення й набуло розмаху національного вшанування опори держави, її сили й гордості – чоловіків.

 

Щирі промови заступника міського голови В.Ю. Книги, очіль­ників міської організації ветеранів Б.Ф. Шамрая та І.А. Савченка, військового комісара А.П. Ішутова і представника молодого покоління, учня ЗОШ № 11 Сергія Кобзаренка перетворили покладання квітів до братської могили на невеликий мітинг.

 

Протиріччя епох не зіпсували урочистостей, хоча й відчувалася образа ветеранів на сьогоденне “прохолодне” ставлення до здобутків недалекого минулого – вони служили Батьківщині, а не лише режиму. Так само, як "білі" офіцери ставали до лав захисників Вітчизни в 1941-му чи внутрішні війська намагалися не допустити кровопролиття на Майдані в 2004-му.

 

Остаточно всі непорозуміння зникали за сімейним чи дружнім святковим застіллям, яке по-українськи єднає народи, незважаючи на "колір" політичних чи будь-яких інших переконань.

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм