Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Дебют юного таланту
Дебют юного таланту
Вісті Роменщини
Четвер, 21 червня 2012, 21:37      Ромни, Сумська область
З 1 до 30 червня відвідувачі виставкової галереї ім. І.П. Кавалерідзе міського Будинку культури можуть оцінити художні роботи наймолодшого автора персональної презентації Івана Ріпчанського – дев’ятикласника ЗОШ № 3. 

Рано проявилися його таланти. З 4 класу, відколи відвідує ізостудію “Ромен-цвіт”, прикипів серцем до образотворчого мис­тецтва. На його картинах знаходять відображення сім’я, краєвиди та архітектурні пам’ятники рідної Роменщини. Техніка різноманітна, та акварель найвиразніше передає яскраві барви життя, – переконаний юний художник. Серед його робіт “Вознесенська церква”, що виборола призове місце в обласному конкурсі “Юні художники Сумщини”; “Втеча” – принесла звання лауреата Всеукраїнського конкурсу художніх робіт серед старшокласників “Доля радянських військовополонених”; “Центр мого міста” – завдяки їй переміг у міському конкурсі “Моє рідне місто”.

Крім того, Ваня цього року закінчив музичну школу з класу баяна, займається в спортивній секції з біатлону. Минулого року виборов перше місце у відкритій обласній першості з цього виду спорту. З 9 років пише вірші. В 2010 році шкільна редакція видала збірку його поезій “Краплинка до краплинки”. Книгу визнали кращою у міському етапі Всеукраїнського конкурсу “Об’єднаємося, брати мої”.

Катерина РУБАНИК,

методист міського Будинку культури.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

4
4