Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Безкультур’я в парку культури
Безкультур’я в парку культури
Вісті Роменщини
Четвер, 21 червня 2012, 21:33      Ромни, Сумська область
Парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка вже багато років. На жаль, із цим пов’язана небезпека падіння старих зелених велетнів. Однак більшою проблемою, на мою думку, є хуліганська поведінка його відвідувачів.  

Нинішнього року стала більш помітною увага влади до проблем природоохоронного об’єкта. Під особистим контролем міського голови Миколи Калашника, його заступника Володимира Дудка в парку висаджено більше ста екзотичних дерев. Це дуже добре. Та всі враження псує поведінка відпочивальників, які, здається, намагаються перетворити це чудове місце на стихійне сміттєзвалище.

Якось зі знайомою зупинилися відпочити у його тінистій алеї. Повіяло заспокійливою прохолодою, приємно здивували чистота, затишок, чепурненькі лавочки та урни біля них. Неподалік – матусі з діточками в колясочках. Радісно поглянути… Та навколо вони все заплювали лушпинням соняхів. До них підійшов працівник парку, вибачився й спокійно дорік­нув за таке свинство. Вказав на урни, що стоять поряд. У від­повідь почулися образи й напади на зразок “хто ви такий, щоб нам указувати?”. Чоловік пояснив хто він і попередив, що сфотографує наслідки негідного вчинку для оприлюднення в газеті. Тут би дівчатам саме час вибачитися, натомість вони пригрозили, що розіб’ють фотокамеру.

Це було близько 11-ї години, а що ж там робиться ввечері? Частину молодих дерев уже поламали, ліхтарі побили. В парку є все для відпочинку як дорослих, так і дітей. Працюють атракціони, завдяки депутату міської ради, начальнику спеццентру МНС Сергію Біляєву по суботах грає духовий оркестр. Залишилося тільки навчитися гідно відпочивати.

Олена КОВБАСА.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг