Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Проекти розвитку громади
Проекти розвитку громади
Вісті Роменщини
Четвер, 21 червня 2012, 21:28      Ромни, Сумська область
У міськвиконкомі презентували нову концепцію офіційного сайту Ромен. Проект реалізували протягом березня-травня в рамках співробітництва з Корпусом миру США, безпосередньо за участі волонтера цієї організації Джона Ван Гаврі. Проект підбив підсумки роботи в нашому місті американця, який по його завершенні повернувся додому.  

За “круглим столом” представники громади поспілкувалися із заступником міського голови Оленою Проценко, яка розкрила важливу роль сайту в донесенні до мешканців об’­єктивної інформації про діяль­ність влади. Крім того, за допомогою Джона вдалося долучитися до інших міжнародних проектів, завдяки яким поліпшилися санітарні умови в навчальних закладах, стимулювали молодіжний рух і розвиток галузі освіти, – повідомила вона. Представниця громадських організацій “ДАР” і “Спілка молодих державних службовців м. Ромни” Тетяна Головко наголосила на тому, що проект посприяв налагодженню тристороннього зв’язку влади, громади і бізнесу. Надали слово й самому Джону. Волонтер зізнався, що радо вніс свою лепту в справу розвитку міста. Зокрема, допоміг виграти гранти для серії важливих проектів. Альона Павлусенко (“Спілка молодих державних службовців”) за допомогою медіа-проектора, який також придбали завдяки одному з них, продемонструвала переваги оновленого сайту.

Співпраця з Корпусом миру принесла свої плоди і в діяльності бібліотечних закладів, а також СЗОШ № 1 і ЗОШ № 11, – додали начальник відділу культури Тетяна Баляба та директори шкіл Валентина Судьїна і Вікторія Зеленська.

Наприкінці зустрічі секретар міської ради Микола Цецюр вручив Джону Ван Гаврі грамоту, відзначивши його плідну дворічну роботу за програмою розвитку громади, що позитивно вплинула на розвиток економіки міста, покращення якості життя його мешканців.

Денис МЯГКОВИЧ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop4
konotop4