Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Весняні «жнива» Великобубнівських музикантів
Весняні «жнива» Великобубнівських музикантів
Вісті Роменщини
Четвер, 31 травня 2012, 21:31      Ромни, Сумська область
Викладачі та вихованці Великобубнівської дитячої музичної школи самовідданою працею заслужили літній відпочинок. Весна принесла до скарбниці надбань школи багато призових місць і чимало подорожей містами України. 

Розпочалося все з участі в обласному конкурсі образо­творчого та декоративно-прикладного мистецтва на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського. Євгеній Когут і Юлія Шовкун чотири години поспіль трудилися над роботами. Юлі вдалося переконати суддів у своїй компетентності й потрапити до трійки кращих. Також не підвела свого викладача М.Г. Коропця й Марина Остапчук, яка перемогла у ІХ Всеукраїнському дитячому конкурсі-фестивалі “Таланти багатодітної родини” в номінації “Образотворче мистецтво” й отримала путівку до “Артека”.

Юні вокалісти Богдана Топчій та Анастасія Мироненко (викладач О.В. Перешивайло) посіли другі місця, хорео­графічний колектив (Т.В. Сова) – третє, а Діана Лихо і Діана Білоус отримали дипломи учасників п’ятого фестивалю дитячої та юнацької творчості “Весняна мелодія”, що про­йшов на Чернігівщині.

У день сміху хореографічний колектив з постановкою балетмейстера А.К. Лашко підкорював сцену Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка на відкритому конкурсі-фестивалі “Танцювальний марафон-2012”.

Потім вихованці М.П. Гончаренка та С.В. Бойко Максим Самойленко та Артур Гаргоц побували в Конотопі на відкритому регіональному конкурсі виконавців на духових та ударних інструментах “Дзвінкоголосі сурми”. Артур став лауреатом третьої премії.

Декілька років поспіль розкриває “Крила надії” відкритий фестиваль-конкурс дитячої творчості в с. Сад Сумського району. Там великобубнівський “десант” не схибив жодного разу, кожен постріл – в яблучко, кожна номінація – призове місце. Так, піаністи Богдана Топчій та Анна Корчака (С.В. Бойко) посіли перші місця, Анастасія Мироненко і Катерина Вишневецька – другі, Анастасія Федоренко – третє. Лауреатом другої премії став камерний ансамбль у складі Анастасії Мироненко та Богдани Топчій. Не залишились без призових місць і “духовики”: перше місце у Максима Самойленка, друге – в Артура Гаргоца. Академічна співачка Маріанна Губська (викладач О.В. Перешивайло, концертмейстер С.В. Бойко) та хореографічний колектив (Г.А. Федоренко, Ю.М. Самойленко) стали лауреатами третіх ступенів у своїх номінаціях. Вихованці художнього відділу (М.Г. Коропець) отримали весь комплект нагород: Євгеній Когут – перше місце, Юлія Шовкун – друге, Марина Остапчук – третє.

Згодом до Конотопа поїхали вже піаністи на ІV регіональний конкурс юних музикантів “Шлях до зірок”. Конкуренція була запеклою, та Богдана Топчій і Анастасія Мироненко вибороли диплом “Наша надія” в номінації “Камерні ансамблі”, а Анастасія Федоренко – диплом “За краще виконання твору українського композитора”.

Полтава гостинно зустрічала солістку естрадного жанру Інну Жогло (О.В. Перешивайло) разом з 1000 інших конкурсантів на Всеукраїнському фес­тивалі-конкурсі мистецтв “Шукаємо таланти”. Варто додати, що поїздка могла б не відбутися без спонсорської допомоги директора ТОВ “Агрофірма “Лан” О.П. Пархомця. Щиро дякуємо йому за розуміння потреб талановитої молоді. Особливу подяку колектив ДМШ висловлює начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації Т.М. Кондратенко за фінансову і моральну підтримку юних конкурсантів. Теплі слова вдячності також адресуємо батькам, які стійко витримали наші “гастролі”, допомагали реалізовувати творчі доробки дітей. Низький уклін викладачам за посіяні ними золоті зерна таланту в трепетні дитячі душі, кропіткий догляд та плекання тендітних паростків мистецьких надбань. Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків.

До речі, всі конкурсні роботи та багато іншого можна буде переглянути на звітному концерті музичної школи у Великобубнівському будинку культури 3 червня о 17.00 год. За­прошуємо всіх на гостини.

Ольга ПЕРЕШИВАЙЛО,

директор Великобубнівської ДМШ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

37
37