Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Вибір за вами
Вісті Роменщини
Вівторок, 03 березня 2009, 10:24      Ромни, Сумська область

Вісті РоменщиниРитм сучасного життя вносить свої корективи, і якщо раніше отримання пенсії було неможливе без пошти, то нині цю послугу надають і банки. 18  банків­ських установ, розташованих на території міста, виграли тендер Пенсійного фонду України та отримали дозвіл на виплату пенсій і державних допомог. Однією з передумов укладення договорів між ПФУ та банками є безкоштовна доставка пенсійних виплат за бажанням пенсіонера додому. Сьогодні 6787 громадян, або 47,1% від загальної чисельності отримувачів пенсійних виплат, одержують пенсії в установах банків.

 

За доставку пенсій Фонд сплачує пошті збір від суми пенсії, а банки здійснюють це безкоштовно.

 

Перехід на отримання пенсій через установи банків – це забезпечення конфіденційності, а ще – скорочення поштових видатків Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій. Економія щомісяця становить більше 40 тис. грн., які направляються на виплату пенсій.

 

Кошти, що надходять від платників міста, становлять лише 60% місячної потреби для виплати пенсій. Середній розмір пенсії – 811,62 грн.

 

Управлінням здійснюється постійний контроль за дотриманням порядку використання пен­сійних коштів виплатними об’­єктами поштового зв’язку. Проводяться перевірки банківських установ щодо своєчасності зарахування пенсійних коштів на вкладні рахунки пенсіонерів.

 

Для одержання необхідної інформації про перелік установ, уповноважених здійснювати ви­плату пенсій та грошової допомоги, необхідно звернутися в управління Пенсійного фонду України в м. Ромни, де розміщені рекламні стенди та буклети банків, стенд центру поштового зв’язку.

 

Шановні пенсіонери! Призначену пенсію ви можете отримувати за бажанням через державні підприємства поштового зв’язку або через банківські установи. Зробивши вибір, вам необхідно звернутись до спеціаліста Фонду, де отримаєте більш конкретну інформацію.

 

Людмила КЛОЧКО,
заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Ромни.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop18
konotop18