Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Готуй опалення влітку
Готуй опалення влітку
Вісті Роменщини
Четвер, 31 травня 2012, 21:27      Ромни, Сумська область
Заходи з підготовки міста до наступного опалювального періоду розглянуто на засіданні виконкому, яке про­вів міський голова Микола Калашник. 

Інформував начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга. Як зазначив виступаючий, загалом минулий опалювальний сезон пройшов без значних проблем, що могли б негативно вплинути на життєдіяльність Ромен, хоча  під час різкого зниження температури котельні працювали на межі потужностей.

У цьому році продовжаться ремонти покрівель, оновлення ізоляції на стиках панелей. За­плановано капітальний ремонт ліфтів у багатоповерхівках на вулицях Гетьмана Мазепи, Руденка, Пролетарської солідарності, завершення будівництва станції знезалізнення води, ремонт асфальтного покриття доріг і тротуарів, грейдерування і підсипку ґрунтовок (зрозуміло, в межах наявних коштів). Також вкотре було наголошено на необхідності повної теплоізоляції внутрішньобудинкових мереж, утеплення дверей і вікон у під’їздах.

Одним із факторів, що негативно впливають на роботу підприємств комунальної сфери, була і залишається значна заборгованість споживачів за отримані послуги. Потребує ремонту снігоочисна техніка. Необхідно збільшувати обсяги суміші для посипання доріг та ін.

Заходи з усунення недоліків, виявлених за підсумками минулого осінньо-зимового сезону, і підготовки до наступної зими відображені у за­твердженому рішенні виконкому. Створено штаб, який контролюватиме і коригуватиме виконання робіт із підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту, соціальної сфери до роботи в опалювальний період.

Також затверджено титульний список і надано дозволи на капітальний ремонт житлового фонду та рішення про підготовку закладів освіти до 2012-2013 навчального року. Внесено змі­ни до рішення виконкому від 21.12.2011 р. „Про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт у 2012 році”.

Прийняті рішення „Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни” та „Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни”.

Петро КАРАБУТ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

11
11