Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Амброзія – не їжа богів
Амброзія – не їжа богів
Вісті Роменщини
Четвер, 31 травня 2012, 21:21      Ромни, Сумська область
Про те, як комунальні служби протистоять поширенню небезпечного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої – йшла мова на апаратній нараді, яку провів міський голова Микола Калашник.  

Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга доповів про встановлені карантинні зони на вулицях Горького, Прокопенка, Куйбишева, Залізничній, на території 4-го пров. Прокопенка та залізниці станції Ромни. Працівники управління разом з інспектором із карантину рослин щороку перевіряють територію міста. Виявлені вогнища знищують механічним шляхом. Цих заходів, запевнив Михайло Кочерга, достатньо для попере­дження розповсюдження рослини, що загрожує хронічною алергією для людей і виснаженням – для ґрунту. Застосування ж хімічних засобів хоча й більш ефективне, але набагато дорожче.

Медики попереджують, що з кожним роком все більше людей занедужують на хронічну алергію, тому Микола Калашник зобов’язав не шкодувати можливостей для попередження таких небезпечних наслідків.

Хвилю обурення викликала інформація про пошкодження пам’ятника воїнам-афганцям, а також поодинокі випадки хуліганських дій під час свята випускників.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

22
22