Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини У вальсі шкільному кружляють випускники
У вальсі шкільному кружляють випускники
Вісті Роменщини
Неділя, 20 травня 2012, 21:33      Ромни, Сумська область
В цьому році атестати про здобуття повної середньої освіти отримали 287 учнів шкіл міста, з них 34 із золотою і 3 зі срібною медалями, та 216 – району, з них 13 із золотою і 4 зі срібною медалями. 

Документи про закінчення дев’яти класів отримають 472 школярі в місті і 341 – в районі.

Минулої суботи відшуміли випускні вечори у школах міста і району. Свято, що буває лише раз у житті кожної людини, коли світла печаль прощання з дитинством поєднується з радісним очікуванням нового й незвіданого, розпочала хода колони випускників на чолі з керівництвом міста у супроводі духового оркестру вулицями Ромен. На центральній площі їх вже чекали рідні та друзі, земляки, котрі прийшли помилуватися на чарівних юнаків і дівчат, які того вечора в останнє переступили поріг рідної школи в якості учнів, щоб отримати атестати про здобуття повної середньої освіти.

– 287 юнаків та дівчат сьогодні ступають на широку дорогу дорослого життя. З нагоди цієї знаменної події зичу вам, дорогі випускники, успішно здати екзамени в школах і знайти той шлях, що дасть можливість бути потрібним собі, своїй родині, рідному місту і державі, – побажав очіль­ник Ромен Микола Калашник. – Також дякую батькам за всебічну підтримку закладів освіти. Без вашої допомоги не могла б з’явитися та матеріально-технічна база, що нині є в школах Ромен і дає змогу здобувати високі знання.

Микола Калашник вручив золоті та срібні медалі кращим випускникам. А фото на згадку із міським головою у випускному альбомі відмінника стане традицією і стимулом для тих, хто ще опановує шкільну програму.

Напутнім словом, сповненим затамованої тривоги, любові і гордості за підростаючу юнь, стали виступи першої вчительки нинішніх випускників ЗОШ № 5 Галини Чемерис та Віри Марюхи – від імені батьків.

Не лише випускників, а й всіх присутніх на урочистому дійстві на мить покликала у шкільні роки пісня „Вчителько моя” у виконанні вокального тріо „Радість” центру позашкільної освіти і роботи з талановитою молоддю.

Від імені випускників щиро подякував за мудрі настанови, турботу і виховання батькам і наставникам Денис Коломієць.

А завершив загальноміську частину свята шкіль­ний вальс у виконанні учнів СЗОШ № 1 та вихованців центру позашкільної освіти і роботи з талановитою молоддю.

Павло КЛЮЧНИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

54
54