Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини БУДУЄМО, ГАЗ ВЕДЕМО
БУДУЄМО, ГАЗ ВЕДЕМО
Вісті Роменщини
Субота, 12 травня 2012, 05:47      Ромни, Сумська область

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації, яке про­вів голова РДА В.П. Сєрік. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку та місцевих бюджетів району за перший квартал 2012 року проінформував перший за­ступник голови райдержадміністрації В.М. Татарінов.

Так, серед промислових підпри­ємств краще потрудилися філія ВАТ «Роменський  молочний комбінат» ПП «Рось», Роменська виправна колонія № 56. Однак нижче своїх можливостей спрацювали ПрАТ «СБК» і ПАТ «Біловодський комбінат хлібо­продуктів».

Під урожай 2012 року планується зайняти 89100 га ріллі. Ярі сільгоспкультури буде посіяно на 74312 га, що на 6190 га більше, ніж торік. Увесь комплекс весняно-польових робіт забезпечено матеріальними ресурсами. Потребує покращення робота в тваринницькій галузі. Бо якщо молока проти 2011 року вироблено більше на 46 тонн, то м’яса – менше. Зросла кількість корів на 95 голів. Сьогодні їх на громадських фермах нараховується 3461. Свинопоголів’я зменшилось до 2392 голів. Проте робляться кроки у напрямку покращення роботи галузі. Загалом в агропромисловий комплекс вкладено 713 тис. грн. інвестицій. Зростає орендна плата за користування земельними паями. Сьогодні вона становить у середньому 3,38% (було 3,29%) вартості земельних ділянок.

Продовжується будівництво. Введено в експлуатацію 8 житлових будинків загальною площею 565 кв. м. Збудовано газопровід до с. Великі Будки, газифіковано 30 будинків. Відкрито два підприємства торгівлі (Овлаші, Довгополівка). До місцевих бюджетів ра­йону надійшло 8,2 млн. грн. власних доходів. Проти відповідного періоду минулого року вони зросли на 1,7 млн. грн. (25%). Найкраще в цьому питанні попрацювали Андріївська, Василівська, Волошнівська, Зарудянська, Коржівська, Перекопівська сільські ради.

Заклади охорони здоров’я профінансовано на 1,8 млн. грн., що становить 83% запланованих видатків. Покращено матеріально-технічну базу в клубних закладах району на 15 тис. грн.

Про організацію відпочинку, оздоровлення і зайнятості дітей та учнівської молоді влітку 2012 року доповіла начальник відділу освіти РДА Л.П. Шкурат. Вона, зокрема, зазначила, що нинішнього року організованими формами відпочинку та оздоровлення буде охоплено 1993 дітей (64% всіх учнів). Працюватиме в районі 36 пришкільних та 10 профільних таборів, оздоровчий майданчик. 20 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування оздоровлять у приміському таборі «Вогник», 10 талановитих та обдарованих дітей – у санаторії «Ровесник» (м. Суми).

Під час обговорення доповідей виступили заступник начальника фінансового управ­ління РДА Т.В. Сєрікова, лікар з комунальної гігієни райСЕС О.О. Орлов, Ярошівський сіль­сь­кий голова М.О. Ольшанський та інші.

З обговорюваних питань прийнято відповідні розпоря­дження.

Микола ЛАВРИК.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009