Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Духовий оркестр 2-го Спеццентру МНС України відкрив сезон футболу у Сумах
Духовий оркестр 2-го Спеццентру МНС України відкрив сезон футболу у Сумах
Вісті Роменщини
Середа, 18 квітня 2012, 22:00      Ромни, Сумська область

17 квітня у обласному центрі на стадіоні «Ювілейний» стартував новий футбольний сезон серед команд 2 ліги. На його відкриття був запрошений духовий оркестр 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України зі своєю концертною програмою. Протягом 2 годин роменські музиканти разом з незмінними солістами Олександром Сердюком та Вікторією Пачковською дарували сумській публіці та гостям міста своє мистецтво, чим викликали масу позитивних емоцій та естетичної насолоди у останніх.

.

Духовий оркестр нашого Центру - це не тільки браві музиканти, що красиво марширують та піднімають дух слухача. Це кропітка і наполеглива праця людей, об'єднаних любов'ю до військової музики, що вкладають частинку свого серця у свою улюблену справу, - зазначив начальник 2 СРЦШР МНС полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. - Оркестр - це держава в мініатюрі, де горе і радість - все навпіл, де 20 яскравих творчих особистостей працюють як годинниковий механізм. Оркестрове виконавство на духових інструментах у моєму розумінні - це інша реальність, особлива духовність, велика музика, серйозні посилання, глибокий зміст. Я сприймаю оркестр як форму і засіб духовного обміну між людьми. Складовою духовного обміну тут виступає музика. Дуже важливо дати людям можливість сприймати цю музику.

Для нашого оркестру 2012 рік являється ювілейним, у цьому році йому виповнюється 15 років. Я дуже радий тому, що протягом тривалого часу колектив працює стабільно, з творчим ентузіазмом і грандіозними планами на майбутнє. Музиканти завжди знаходяться в постійному творчому пошуку. На концертах колективу багато молоді. Щирі цінителі стверджують, що неповторне, світле, трепетне, акварельне звучання духових інструментів очищає душу від какофонії сучасного світу. Як відомо, литаври і мідні труби оркестрів живили патріотизм всіх народів. І своїм основним завданням музиканти духового оркестру 2-го Центру МНС вбачають у збереженні та відродженні народної культури, відродженні в душах людей патріотизму, любові й поваги до рідного краю, рідної мови, рідної музики.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юна художниця
Юна художниця