Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Вісті Роменщини Щоб не спотикатися в сутінках
Щоб не спотикатися в сутінках
Вісті Роменщини
Середа, 18 квітня 2012, 21:56      Ромни, Сумська область

Якщо в темний час доби центральні вулиці міста зазвичай залиті сяйвом вогнів, то у віддалених мікрорайонах часто лише де-не-де поодинокі ліхтарі розсіюють сутінки. Ще на початку каденції міський голова Микола Калашник серед пріоритетних завдань влади назвав реконструкцію і розширення мережі вуличного освітлення. До вирішення проблеми підійшли по-господарськи. Коли розпочалася заміна ліх­тарів на сучасні, що дають біль­ше світла і споживають менше енергії, старі, але ще працюючі світильники, продовжили свою службу там, де вуличного освітлення не було або дуже давно, або й ніколи.

До потрібної справи долучилися й ряд депутатів міської ради. Так, голова осередку політичної партії „Фронт змін” Володимир Роздобудько посприяв освітленню вулиць Островського, Артема, перших провулків Островського і Сум­ської. На черзі вулиці Котовського, Мічуріна з провулками… Народний обранець, зокрема, придбав лампи і кріплення для ліхтарів, профі­нансував роботу фахівців.

Такий приклад участі у вирі­шенні суспільно важливих питань гідний наслідування та застосування й в інших сферах. Безумовно, в кожного різні можливості й ресурси, але головне – бажання зробити добру справу, а місце для докладання зусиль знайдеться завжди.

Андрій ЯКОВЛЄВ.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг